2733
2734
عنوان

بنظرتون من اشتباه می کنم

261 بازدید | 13 پست

من زیاد خونه مادرشوهرم میرم خیلی ام دوست دارم درحدی که اگه رازی داشته باشم باهاش درمیون میزارم یا کمک بخوام اون مادرانه راهنمایی می کنه(همسرمم تک فرزند)ولی به هرکی میگم میگه نه حدتون نگه دار زیاد صمیمی نشو بنظرتون حرفای بقیه رو گوش کنم یا روش خودمو ادامه بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

رازاتو نگو دختر خوب،منم خیلی خیلی مادرشوهرمو دوست دارم اما حتی سر رفت و امدمم سعی میکنم فکر کنم ک مشکلی پیش نیاد،و واقعا خاهرانه بت میگم ک هرررکسی میتونه از این رو ب اون رو بشه وقتی برگ برگرده و دنیا و فردا معلوم نیست چی هست و هرکی چطوره،پس چیزی ندونه بهتره 

#نقش او در چِشـم ما هررووز خوشـتر میشود 

راز گفتن و صمیمیت هیچ ربطی به احترام کردن نداره.

میتونی احترامشو نگه داری مودبانه و با لبخند و روی خوش باهاشون برخورد کنی در عین حال زیاد صمیمی نباشی.من توصیه میکنم رازتو نگی.

وقتی شما خودت رازتو نگه نمیداری فردا پس فردا نباید از کسی انتظار داشته باشی رازتو نگه دارن!

Kiziim

بنظر من 

باهاشون صمیمی باش. دختری کن ولی هرچیزی رو نگو خصوصا از زندگی خونواده خودت 

بعدم حتی برای مادرت هم بعد از تاهل نباید همه چی در مورد روابط دونفره تون بگی چه برسه به مادر همسر

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸

وقتی شوهرت تک فرزنده پس خانواده شوهرت کسی رو غیر از پسرشون و عروسشون ندارن باهاشون خوب باش مث فرزندشون باش گوش به حرف بقیه نده اطرافیان حسودن...اگه چند بچه بودن قضیه فرق میکرد باهاشون خوب باش