2733
2739
عنوان

همکلاسی پسرم زدتش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 30 پست

بهش بگو درد داره اگه بازم بزندت ولی توام بزنی اون دردش میگیره 😅 

واقعا فک کردی امریکایی که تا سوریه و عراق اومده چرا نیومده تو ایران؟؟؟سعی کردا ولی نتونست چرا نتوست؟؟؟فقط فکر کن جوابش باشه برا خودت.                  رفته سردار نفس تازه کند برگردد چون ظهور گل نرگس بخدا نزدیک است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گفتم میگه یکی یکی دونه ست بعد ۲۰ سال بسختی حامله شدم یکم لوس شده اینم اخه جوابه 

بگو به خانوادش بگن از نظر قانونی پیگیری میکنن این بچه بزرگ بشه چی میشه مطمین باش اگر بچت بزندش جد و ابادتو میارن جلو چشمت😐

من بودم خودم میرفتم مدرسه با اون بچه دوکلوم حرف حساب میزدم👊 سرِ بچه اعصاب ندارم😊

واقعا فک کردی امریکایی که تا سوریه و عراق اومده چرا نیومده تو ایران؟؟؟سعی کردا ولی نتونست چرا نتوست؟؟؟فقط فکر کن جوابش باشه برا خودت.                  رفته سردار نفس تازه کند برگردد چون ظهور گل نرگس بخدا نزدیک است
2738
بگو به خانوادش بگن از نظر قانونی پیگیری میکنن این بچه بزرگ بشه چی میشه مطمین باش اگر بچت بزندش جد و ...

مربی گفت مشکل تربیتی داره باید روش کار بشه اجازه بدین داریم روش کار میکنیم ولی تا اون درست بشه بزنه بچه مارو ناکار کنه چی

باباش یه ساعت آموزش گذاشته بود که اینجوری دفاع کن از خودت

بچت میترسه باید یه کاری کنی ترسش بریزه زدنش سخت نیست بهش بگو فردا دم.مدرست وایمیستم بزنش و بیا بیرون 😀خداییش دلم برا بچم میسوزه ولی متد تربیتیم سنتی و قدیمیه 😅

البته بگماااااا بیش از حد هم نری بیای ها چون ممکنه بچها به پسرت بگن بچه ننه و.... دیدم که میگم

آره همون مربیش میگه خودش بزا دفاع کنه آخه پسرمم خوب بلده دفاع کنه ولی نمیدونم چرا این سری اجازه داده

مربی گفت مشکل تربیتی داره باید روش کار بشه اجازه بدین داریم روش کار میکنیم ولی تا اون درست بشه بزنه ...

خب همینو به مربیش کاش میگفتی بگو اینجا جای کار کردن نیست واسه بچه ای که کتک میزنه یادرستش کن یا بگو نیاد مدرسه یا اطلاع بدین من و بقیه مادرا بچه هامونو ببریم جای دیگه اگر خدای نکرده چشمی دندونی چیزی اسیب ببینه مسئولیتش با مربیه نه بچه !چون تذکر دادین اینارو بگو 

هوووففف چقد حرص میخورم یاد همکلاسی خواهرزادم افتادم 

آره همون مربیش میگه خودش بزا دفاع کنه آخه پسرمم خوب بلده دفاع کنه ولی نمیدونم چرا این سری اجازه داده

خب پس به پسرت اجازه بده  خودش وارد عمل بشه 

یکبار اقتدار نشون بده دیگه سمتش نمیاد 

تو باهاش صحبت کن. 

بچت میترسه باید یه کاری کنی ترسش بریزه زدنش سخت نیست بهش بگو فردا دم.مدرست وایمیستم بزنش و بیا بیرون ...

نه حالا زدن ولی گفتم اجازه نده کسی دست روت بلند کنه خدایی بعضیا اخه خیلی بد بار میارن بچه رو مربیش میگه انقد بچه رو خشن بارش اوردنو کتکش زدن ببین با چه نفرتی زده اندازه چک یه ادم بزگسال جاش مونده

2706