2733
2734
عنوان

بسته شدن بخت

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 44 پست
من اعتقاد دارم.چندماهه اعتقاد پیدا کردم چون واسه خواهرم همینجور شد.یعنی خواستگار میومد با چه ذوق و ش ...

دعا نویس یا اخوند؟

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ماهم یه جایی میرفتیم دیگه کلافه شدیم 

کدوم شهر هستین؟این آقا که من میگم شهرکرده

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2728
کدوم شهر هستین؟این آقا که من میگم شهرکرده

من شهرکردم میشه بگی کیه 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
من اعتقاد دارم.چندماهه اعتقاد پیدا کردم چون واسه خواهرم همینجور شد.یعنی خواستگار میومد با چه ذوق و ش ...

خواهر منم این مدلی هس ولی میگن گره خیلی بدی براش زدن خدا کنه بخت همه دخترا باز بشه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
دعا نویس یا اخوند؟

دعانویس.قبلش به یه خانوم زنگ زدن اون گفت بختشو بستن برید بازش کنید.دیگه رفتن پیش اون آقا که همین حرفو زد و دعا داد و...

خیر نبینن اینایی که دعا میگیرن واسه بقیه.من نمیدونم خدا رو نمیپرستن اینا؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738
کاش به اونجاها نرسه و مشکلش حل بشه

نگران نباش اقایون محدودیت ما دخترا رو ندارن اخرش ازدواج میکنه بهتر از همه هم ازدواج میکنه 

من ابی مشکلو دارم ولی اصلا با دعا حل نمی شه نمی دونم چه جوری بستن

یعنی هرکار کردین نشد؟ای بابا

دعانویس.قبلش به یه خانوم زنگ زدن اون گفت بختشو بستن برید بازش کنید.دیگه رفتن پیش اون آقا که همین حرف ...

نمیدونم والا اینا حقیقته یا نه ولی خب دختر خاله منم طفلی سنش خیلی بالاست چهل سالشه اگه میشه به من بده ادرسشو 

من شهرکردم میشه بگی کیه 

شما خصوصی پیام بده عزیزم تا آدرسش رو از خواهرم بگیرم برات بذارم.چون باید حضوری بری

2706