2733
2734
عنوان

بسته شدن بخت

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 44 پست
خواهر منم این مدلی هس ولی میگن گره خیلی بدی براش زدن خدا کنه بخت همه دخترا باز بشه

انشاالله انشاالله

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
دعانویس.قبلش به یه خانوم زنگ زدن اون گفت بختشو بستن برید بازش کنید.دیگه رفتن پیش اون آقا که همین حرف ...

من همیشه میگفتم مگه بقیه بیکارند  که برند برا کسی کاری کنند میرند برا خودشون دعا میگیرتد زندگی خودشون خوب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجا فامیل داریم  یعنی کارش خیلی خوبه

والا مشکل خواهر من که سر 1 ماه حل شد دیگه نمیدونم.کسایی که اونجا بودن به مامانم گفته بودن اگر اعتقاد داشته باشی حتما جواب میگیری

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2731
شما خصوصی پیام بده عزیزم تا آدرسش رو از خواهرم بگیرم برات بذارم.چون باید حضوری بری

درخواست دوستی دادم عزیزم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
نمیدونم والا اینا حقیقته یا نه ولی خب دختر خاله منم طفلی سنش خیلی بالاست چهل سالشه اگه میشه به من بد ...

باشه عزیزم.من خودم مخالف صددرصد این چیزا بودم تااینکه به چشم دیدم دیگه.درخواست دوستی بده آدرس بذارم برات

آره واقعا دیگه خسته شدم این جنا هم با هم قاطی شدن دیگه کلن به مشکل خوردم

آ راستی یادم افتاد هم اون خانوم هم اون آقا گفتن خواهرم همزادم داره.واسه اونم گفته بود چکار کنن.

خودمم پیشنهاد میدم واسه دفع جن تا40 روز توی خونه سوره بقره بذارید(روزی1بار)

من همیشه میگفتم مگه بقیه بیکارند  که برند برا کسی کاری کنند میرند برا خودشون دعا میگیرتد زندگی ...

آدم بی انصاف و بی وجدان زیاده گلم

2740
من همیشه میگفتم مگه بقیه بیکارند  که برند برا کسی کاری کنند میرند برا خودشون دعا میگیرتد زندگی ...

نه من خاله خودم اینکارو کرده. چون میخواد خواهرم عروسش بشه خواهرم قبول نمیکنه. برای منم انجام داده بود منتها من طلسم شکن گرفتم اینقده موقع نامزدی منم سعی میکرو خرابکاری کنه چون پسر دیگشم منو میخواست.

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
نه من خاله خودم اینکارو کرده. چون میخواد خواهرم عروسش بشه خواهرم قبول نمیکنه. برای منم انجام داده بو ...

خاله منم داداشم میخواست نامزد کردند ولی از بس پرتوقع بود خرد بهم دخترش ازدواج کرده  هنوز همه جا میشینه میگهمن پسر خواهرما میخواستم

آ راستی یادم افتاد هم اون خانوم هم اون آقا گفتن خواهرم همزادم داره.واسه اونم گفته بود چکار کنن. خود ...

کدوم شهری؟ به منم گفت همزاد داری الان همشون می گن بختت باز شده منتظر باشه نمی دونم تا کی

کدوم شهری؟ به منم گفت همزاد داری الان همشون می گن بختت باز شده منتظر باشه نمی دونم تا کی

مامانم اینا شهرکرد هستن عزیزم

همیشه دلیلش این نیست گاهی جنیو سوزوندی مثلا اون باهات بد می شه و مشکل ایجاد می کنه

میشه ادرس برام بزارید

توخصوصی برات میفرستم عزیزم.درخواست بده تا بفرستمش

2706