2410
2553
عنوان

بسته شدن بخت

326 بازدید | 44 پست

به این چیزا اعتقاد دارید یعنی هست کسی تجربه داره  .داداشم نامزد کرد بهم خرده موقعیتشم خوبه  ولی دست ودل مامانم نمیره براش بره خواستگاری  دو بارم رفت نشد نمیدونم چی میشه .میشه نظر بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نگران نباش پسر فامیل مام سی جا رفت خواستگاری سه بارم نامزد شد به هم خورد چند وقت پیش عروسیش بود 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

مامانمم برا من رفته بود گفته بودن بستس. هرچقد خواستگار میومد یا خودم نمیپسندیدم یا مامانم اینا رد میکردن. الانم عاشق شدم ولی باز بهم نمیرسیم خیلی مشکلات هس حالا نمیدونم بخاطر اونه یا نه

2714

من اعتقاد دارم.چندماهه اعتقاد پیدا کردم چون واسه خواهرم همینجور شد.یعنی خواستگار میومد با چه ذوق و شوقی ولی وقتی میرفتن دیگه خبر نمیگرفتن.باوجود اینکه خواهرم هزارماشاالله همه جوره خوبه.خلاصه پیش یه آقایی رفتن گفتش بختش بستن.دعایی داد و یه سری کارا که انجام بدن.به ماه نکشیده خواهرم نامزد کرد هزارماشاالله نامزدشم از همه خواستگارای قبلیش بهتره

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
نگران نباش پسر فامیل مام سی جا رفت خواستگاری سه بارم نامزد شد به هم خورد چند وقت پیش عروسیش بود  ...

اخه خیلی داداشم حساسه میترسیم یهویی بگه من زن نمیخوام خلاص

اخه خیلی داداشم حساسه میترسیم یهویی بگه من زن نمیخوام خلاص

خب اینام مقطعیه باز بعد چند وقت خودش خسته میشه و زن میخواد 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706