2733
2739
عنوان

پیش بینی نستراداموس پیشگوی چند قرن پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سال ۲۰۱۵ بود فک کنم پیشگویی کرده بود دنیا تموم میشه ول کنین پیشگویی رو مگه بخدا ایمان نداریم؟؟؟ کی از فرداش باخبره که این آقا از چند قرن بعدش پیشگویی کرده

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2731
اون که گفت ۲۰۱۲ دنیا تموم میشه.بعد چجوری جنگ رو ۲۰۲۰ پیش بینی کرد؟ اینا همه چرته گلم.اصلا اهمیت نده

به نکته ی ظریفی اشاره کردی

بعضیا سواد حرف زدن که ندارن هیچ...شعور خفه شدنم ندارن...
اون که گفت ۲۰۱۲ دنیا تموم میشه.بعد چجوری جنگ رو ۲۰۲۰ پیش بینی کرد؟ اینا همه چرته گلم.اصلا اهمیت نده

یه بارم از قولش گفتن ایران ۲۲ بهمن ۹۷ رو نمیبینه و حکومت عوض میشه .

از رو هم نمیرن

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

نصف حرفای نستراداموس اون دروغه باور نکن یه زمانی میگفتن گفته دنیا داره به اخر میرسه  

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740
یا خدا من همینجوریش این چند روز استرس شدید دارم 

عزیز مگران نباش،اتفاقی نمیفته،اینا بازیای سیاسیه و متاسفانه دوستانم جنگ روانی راه انداختن و یجورایی خودمون داریم خودمونو نابود میکنیم،هی جنگ میشه نمیشه،مگه الکیه،تمام این آماده سازی تجهیزات و توییت و سخنرانیا فقط جهت تضعیف روحیه طرفین هستش، مگه الکیه جنگ

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706