2737
2739
عنوان

پیش بینی نستراداموس پیشگوی چند قرن پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 53 پست
نستراداموس توغزلش گفته قبل از اتمام دنیا جنگ جهانی سوم رخ میده در اثر همین بمب و موشک و بمب هسته ای ...

اون وقت که بمب هسته ای نبود دخترجان ایناهمش الکیه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله همینجور باشه  ای خداااا

حتما همینجوره،خیالت راحت باشه،این شب و این ساعتو یادت باشه ببین کی گفتم،وارد جنگ روانی دیگران نشو و فقط توکل به خدا کن

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
حتما همینجوره،خیالت راحت باشه،این شب و این ساعتو یادت باشه ببین کی گفتم،وارد جنگ روانی دیگران نشو و ...

خدا خودش رحم کنه به مردم بدبخت و مظلوم ایران

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2731

ایشالا مثل ۲۰۱۲ چرت پرت گفته باشه 

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
خدا خودش رحم کنه به مردم بدبخت و مظلوم ایران

آمین عزیزم،آمین،ما به روح و جسم همدیگه رحم کنیم قطعا رحم خداهم بجوش میاد🌺

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
حتما همینجوره،خیالت راحت باشه،این شب و این ساعتو یادت باشه ببین کی گفتم،وارد جنگ روانی دیگران نشو و ...

عزیزم ممنون آروم شدم با حرفات 😘😘آخه من خیلی ادم استرسیم هرچی از شوهرم میپرسم در باره اینجور چیزا بجای اینکه آرومم کنه بیشتر استرس بهم وارد میکنه 😟

🎉🎉🎉🎉
عزیزم ممنون آروم شدم با حرفات 😘😘آخه من خیلی ادم استرسیم هرچی از شوهرم میپرسم در باره اینجور چیزا ب ...

فدات گل گلی خانوم😘 دعا میکنم هیچوقت با دلیل و بی دلیل آب تو دلت تکون نخوره❤

2740