2737
2739

من اصلا نمیتونم یه روزه کاملو قهر باشم

دلم میخواد برم یه جایی که بودنتون تموم نشه(مامان جونم باباجونم شوهرم آبجیم داداشام)❣❤                                    خواهریا برای حل مشکلمون یه صلوات میفرستی؟"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"(به امید حل شدنش)🤲           ۵بار بگو اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم (برای سلامتی باباجونم و مامان جونم و شوهرم و آبجیم و داداشام)خواهریا وقتتون زیاد نمیگیره بخدا🤲😔                             اینم از طرف من برای اونایی که لطف کردن امضامو انجام دادن👈(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)۶ بار براتون خوندم🤲               ممنون از اونایی که صلوات میفرستن 🤲😔❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چندهفتس

سر اینکه خونه بابامم قهریم

۵ساله عقدیم چون من اوایل گفتم خونه از خودت ماشین و عروسی مجلل اونم لج کرده میگ هر وقت همه اینارو جور کردم میریم سر زندگیمون 

من حالا میگم ن خونه ن عروسی فقط بیا بریم سر زندگیمون میگ نه تو فلان روز فلان حرفو زدی

چند هفته پیشم دعوامون شد فجیح 

ی مشتم زد تو بازوم😔😔دستمم پیچوند

یعنی میشه منم بعد ۵سال عقد برم سر زندگیم؟😭خسته شدم

منم دلخورم ازکاراش ازاخلاقش

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2706