2737
2734

میخام کارت به کارت کنم رمز دوم دارم چیکار کنم اپ کار نمیکنه برنامه بانک ندارم میشه راهنمایی کنید 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آپ کار میکنه هاااا

هف هشتاد هم خوبه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

آپ،یا ،،،تاپ،،،رو بریز از پلی استور

بعد اونجا خودت میفهمی کامل

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2738
پات

میشه گزارش بزنی از عکس پروت خوشم می اومد گفتم شاید ی خیری ازت ب من برسه   

میدونم کار بدیه ولی لطفا گزارش بزنیید بترکه .نی نی یار نترکوند 

اسی ببخش .نمیخوام بمونه .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3722207/چرا-من-نمیتونم-راحت-ن-بگم-ب-بقیه-بیایید-لطفاا-واقعا-کلافه-ام

2706