2737
2734
عنوان

کیا تیروئید کم کار دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7337 بازدید | 33 پست

من چند مدت قرص لوکسین میخوردم یه مدت خوب بود وقتی قرص رو ول میکردم دوباره کم کاری تیروییدم عود میکرد یک سال نمک دریا رو جایگزین نمک تصفیه شده کردم چند روز پیش آز دادم کم کاری تیروییدم خوب شده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من چند مدت قرص لوکسین میخوردم یه مدت خوب بود وقتی قرص رو ول میکردم دوباره کم کاری تیروییدم عود میکرد ...

عه!!

منم نمک دریا میگیرم اما بعضی وقتا نمک تصفیه میگیرم

منم باید حتما امتحان کنم دوس ندارم ناشتا قرص بخورم😥

شما ارثی داری؟!

من ارثی دارم گویا،فک میکنم هیچوقت نمیتونم کنترلش کنم بدون قرص

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740
خدا از زبونت بشنوه عزیزم التماس دعا

اصلا نگران نباش عزیز

فقط هر دو سه ماه ازمایش بده تا تایم از دست ندی برا تنظیمش،و اینکه از اقدام بارداری م ،مطمئن باشی

من همون ماهی ک مرتب خوردم و تنظیم شد باردار شدم و نمیدونستم، همزمان اقدام داشتم ولی فک نمیکردم باردار شم ،چون ی سالی اقدام بودم قبلش

عه!! منم نمک دریا میگیرم اما بعضی وقتا نمک تصفیه میگیرم منم باید حتما امتحان کنم دوس ندارم ناشتا ق ...

من خالم هم جدیدا آزمایش داده اون هم مشکل تیرویید داره من خسته شده بودم آز و قرص خوردن یه مدت ول میکردم دوباره عود میکرد من همسرم طب سنتی و اسلامی رو دنبال میکنه یه کلیپ از فکر کنم از دکتر خیر اندیش دید که میگفت نمک دریا رو حتما جایگزین کنید قبل و بعد غذا نمک بخورید باورم نمیشد ولی کم کاری تیروییدم برطرف شد

من خالم هم جدیدا آزمایش داده اون هم مشکل تیرویید داره من خسته شده بودم آز و قرص خوردن یه مدت ول میکر ...

پس واقعا ارزش امتحان کردنو داره

مرسی🌷🌷🌷

قربونت بشم عزیزم خیلی لطف کردی  عزیزم میگن قرصهای خارجیش بهتره شما چیزی شنیدی از قرصهای خارجیش ...

قربونت برم 

اره منم شنیدم خارجیش بهتره 

اما خودم ایرانی مصرف میکنم 

حالا رفتی داروخونه از دکتر داروساز بپرسی مطمئن تره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706