2726
عنوان

کیا تیروئید کم کار دارن؟

7204 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها من چند ساله تیروئید کم کار دارم الان یکساله که tsh رو 6 بود ولی دیروز رفتم آزمایش دادم با اینکه هر روز یه دونه قرص میخورم ولی شده 6.8 دارم دیوونه میشم نمیدونم باید چیکار کنم خیلی اذیتم میکنه دائم خسته ام همش عصبی هستم یکسره خوابم میاد انرژی بدنم ساعت 12 ظهر به بعد کلا خالی میشه پوشتم به شدت خشکه و ریزش موی شدید دارم واقعا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم یکساله که اقدام به بارداری دارم ولی باردار هم نمیشم خواهشا هرکی تجربه ای چیزی داره بگه بخدا دعاتون میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه این مشکلاتت عزیزم 

برای بارداری تیروییدت باید زیر ۳ باشه 

چرا دکتر نمیری؟؟؟ 

قطعا باید دُز قرصت افزایش پیدا کنه 

الان لووتروکسین چند میخوری؟ ۵۰ یا ۱۰۰؟ 

صبح ناشتا یکی میخوری؟ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2728

للعنت ب تیرویید من ک ی هفتس قرص و نمیخورم شاید تو این ده روز دو رو خورده باشم روزی سه تا ناشتا 

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
روزی یکی میخوردم ولی از دیروز دکتر گفت تا دو ماه یکی و نصفی بخور لووتیروکسین 

منم دارم. برو طب سنتی و در کنار قرصی که می خوری بادکش تیرویید برات انجام بده. خیلی موثره منم الان دارم میرم . در ضمن در حال اقدام هستم برای همین خیلی برام مهمه که پایین بیاد. در ضمن از گردو و خورش فسنجون زیاد استفاده کن. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
طبیعیه این مشکلاتت عزیزم  برای بارداری تیروییدت باید زیر ۳ باشه  چرا دکتر نمیری؟؟؟  ...

دکتر رفتم همین دیروز ازمایش گرفتم از دوباره که 6.8 شده بود قرصم 100 هست که روزی یکی میخورم ولی دکتر بهم یکی و نصفی کن

دکتر رفتم همین دیروز ازمایش گرفتم از دوباره که 6.8 شده بود قرصم 100 هست که روزی یکی میخورم ولی دکتر ...

حالا چندماه با این دستور ادامه بده ببین چی میشه 

من قبل ماه رمضون ۱/۶ بود 

ماه رمضون روزه میگرفتم قرص نخوردم شد ۴/۴ 

بعدش مرتب خوردم 

ماه پیش رفتم ارمایش دوباره شده بود ۱/۷ 

مرتب بخور عزیزم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
حالا چندماه با این دستور ادامه بده ببین چی میشه  من قبل ماه رمضون ۱/۶ بود  ماه رمضون روز ...

قربونت بشم عزیزم خیلی لطف کردی 

عزیزم میگن قرصهای خارجیش بهتره شما چیزی شنیدی از قرصهای خارجیش؟

2706