2733
2734
عنوان

کیا تو هفته چهار و پنج لک بینی داشتن بیاید توروخدا😢

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 73 پست
😢😢وای من ک مردم از استرس شما لک بینیت در چ حدی بود؟؟😢ماله من ی قطره قهوه ای بعد زرد با رگه های کم ...

واسه منم لکه های قهوه ای رنگه استرس نداشته باش بسپر بخدا من کراس مچم پایینه مشکل تو چیه

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکترت چه زود شیاف داده؟  اگه خونریزی نیست ک لکه اصلا شیاف نمیخواد و لک لانه گزینیه تو ای ...

رفتم سونو گلمفت بارداری طبیعی داخل رحمه ساک حاملگیم دید گفت هنوز ۴ هفته ام نشدی 

خیلی نگران بودم حدا خیرتون بده الهی با حرفاتون اروم شدم من خیلی سختی کشیدم توروخدا دعا کنید بچم بمونه برام😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2728
رفتم سونو گلمفت بارداری طبیعی داخل رحمه ساک حاملگیم دید گفت هنوز ۴ هفته ام نشدی  خیلی نگران بو ...

منم دقیقا مث توام گف ب زور ۴هفته میشی

اصلا هیچ وقت فکر نمیکردم تو امضام بنویسم واسه مامان شدنم دعا کنید خیلی محتاجم خیلی
من هفته 6 داشتم  ب منم شیاف پروژسترون داد  استراحت مطلق داشته باش و قط برا دستشویی پاشو& ...

مرسی عزیز دلم😢😢استراحت میکنم شمام برام دعا کن مهربون دلمو اروم کردی

2740
واسه منم لکه های قهوه ای رنگه استرس نداشته باش بسپر بخدا من کراس مچم پایینه مشکل تو چیه

من پلی کیستیک داشتم و تیروییدم کم کاره قندمم گفت لب مرزه😢

😢😢وای من ک مردم از استرس شما لک بینیت در چ حدی بود؟؟😢ماله من ی قطره قهوه ای بعد زرد با رگه های کم ...

من خودم دو با. لکه بینی داشتم که با استراحت رفع شد ،دوستم داشت با همین قرص و ..قطع شد ،یکیو دیدم هفته دوازده بود میگفت اوایل لکه بینی داشته طوری که سرفه می کرده لک می دیده ،انشالله برای شما هم چیز نگران کننده نیس و قطع میشه 

احتمالا همون لانه گزینی باشه انشاالله.دل درد هم داری؟

اره عزیز دلم زیر دلم درد داره گفت بخاطر بارداریته 😢

مرسی عزیز دلم😢😢استراحت میکنم شمام برام دعا کن مهربون دلمو اروم کردی

خدا بزرگه 

اصلا غصه نخور 

ایت الکرسی بخون ... نذر 40شب سوره یس بکن 

ان شالله خدا نی نی تو برات نگه میداره

شمام برا من دعا کن اجی

من خودم دو با. لکه بینی داشتم که با استراحت رفع شد ،دوستم داشت با همین قرص و ..قطع شد ،یکیو دیدم هفت ...

انشاالله عزیزدلم خدا خیرت بده الهی اروم شدم

2706