2733
2739
عنوان

کیا تو هفته چهار و پنج لک بینی داشتن بیاید توروخدا😢

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 73 پست
خدا بزرگه  اصلا غصه نخور  ایت الکرسی بخون ... نذر 40شب سوره یس بکن  ان شالله خدا ن ...

چشم عزیز دلم ممنونم ازت 😢الهی خدا هر چی تو دل مهربونته بهت بده

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ایشالله میمونه نگران نباش حالا لک بود یا خونریزی مث پریود؟

لک بود اولش ی لک قهوه ای بعدش ترشح زرد با رگه های کم خون 

شیاف خارحی سبکلوژیست فقط استفاده کن....شبی بکی.واستراحت..قط میشه..عدسی و موز هم بخور عاللللیه

مرسی عزیز دلم❤😢

2731
یعنی میمونه برام؟😢

بابا چرا اینقد به خودت استرس میدی من به ماه تستم مثبته هنوز نرفتم ازمایش و دکترتازه تو ماه اینده میخوام برم پرونده ببندم مطمئنم هم بچم سالم به دنیا میاد .....استرس خودش کلی خطر داره ومیتونه شرایطو بدتر کنه

منم دقیقا مث توام گف ب زور ۴هفته میشی

اره بمنم گفت ب زور ۴ هفتته 

اخرین پریودت کی بود عزیز دلم؟😢

بابا چرا اینقد به خودت استرس میدی من به ماه تستم مثبته هنوز نرفتم ازمایش و دکترتازه تو ماه اینده میخ ...

راس میگی عزیزم من خیلی استرس دارم اما از این ب بعد میسپارم بخدا هرچی اون بخاد توام برام دعا کن مهربونم خدا خیرت بده😢

2740
خانوما از کی حالت تهوع شروع میشه شماها ک الان اوایل بارداریتونه اصلا حالت تهوع دارین

عزیزم معمولا از ۷ هفتگی شروع میشه تا ماه چهارم ولی گاهی تا آخر بارداری میمونه دیگه خودت و شانست

منتظر اتفاقات خوبم 
😢😢وای من ک مردم از استرس شما لک بینیت در چ حدی بود؟؟😢ماله من ی قطره قهوه ای بعد زرد با رگه های کم ...

وااقعا اگه میخوای خوب بشی هرروز ناشتا یه تخم مرغ محلی ابپز کن بخور تا 40 روز جااش قشنگ سفت میشه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
وااقعا اگه میخوای خوب بشی هرروز ناشتا یه تخم مرغ محلی ابپز کن بخور تا 40 روز جااش قشنگ سفت میشه

چشم عزیز دلم میخورم 😢❤

2706