2733
2734
عنوان

کیا مهریشون و اجرا گذاشتن؟

826 بازدید | 25 پست

وقتی رفتین اداره ثبت تشکیل پرونده دادین به شماهم گفتن یک ماه ونیم دیگه بهتون اس میدیم بیاین؟ چقدر طول کشید براتون اس ام اس اومد؟ 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

اداره ثبت خییییییییییسلی طول میکشه مال من چهار ماه طول کشید بازم ابلاغ برنگشت اینقدر التماس کردم پرونده رو بستن گواهی دادن بهم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من گفتم بعد از دوماه بیا

الان چندوقته اقدام کردی؟ هنوز پیام ندادن بهت؟ 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
2728
اداره ثبت خییییییییییسلی طول میکشه مال من چهار ماه طول کشید بازم ابلاغ برنگشت اینقدر التماس کردم پرو ...

وای راست میگی کجایی تهرانی؟ 

اداره ثبت خییییییییییسلی طول میکشه مال من چهار ماه طول کشید بازم ابلاغ برنگشت اینقدر التماس کردم پرو ...

گواهی چی؟ خودت میرفتی پیگیری میکردی؟ 

گواهی چی؟ خودت میرفتی پیگیری میکردی؟ 

من شهرستانم 

آره خودم میرفتم 

گواهی که چیزی به نامش نیست پرونده ارجاع بدن دادکاه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2740
نه تهران نیستم ..شوهر چیزی داشت توقیف کنی خونه ای ..ماشینی؟؟حساباش؟؟

گفتن بعد از همون یکماه و نیم که اومدی باید توقیف اموال کنی. الان کاری نکردن فقط پرونده تشکیل دادن گفتن اس میدیم

نه تهران نیستم ..شوهر چیزی داشت توقیف کنی خونه ای ..ماشینی؟؟حساباش؟؟

من شوهرم چیزی نداشت فقط حسابش مسدود کردم و پول انتقال دادم ولی اون یگیری انداخته ت  کارم هنوز پروندم تو ثبته ۶ ماهه شوهر عوضیه گیر انداخته وگرنه ایقد نمیشه

گفتن بعد از همون یکماه و نیم که اومدی باید توقیف اموال کنی. الان کاری نکردن فقط پرونده تشکیل دادن گف ...

اره طولش میدن برو  حساباشا فوری مسدود کن اونی که براش از محظر براش فرستادی فهمیده مهریاهت اجرا گزاشتی حسابش خالی میکنه اگه میدونی چیزی نداره برو از طریق دادگاه اقدام کن

مم فکرمیکردم زودتر از این حرفا انجام بشه آخه دو ماه خیلیهههههه

اره طولش میدن برو  حساباشا فوری مسدود کن اونی که براش از محظر براش فرستادی فهمیده مهریاهت اجرا ...

خب انجام ندادن گفتن اونموقع که اس دادیم بیا برات انجام میدیم. 

اون نامه ی محضر براش نرفته چون آدرس عوض شده هرچی گفتم الان اون آدرس نیستیم گفت ما آدرسی که تو دفتر عقده میزنیم مهم نیست

مم فکرمیکردم زودتر از این حرفا انجام بشه آخه دو ماه خیلیهههههه

نه بابا ایقد دوندگی داره ..چرا میخای جدا شی ؟؟خودت میخای جدا شی اون شوهر عنت مشکلش چیه بچه داری؟؟چنساله ازدواج کردی 

2706