2737
2734
عنوان

کسی ک میدونه جوابمو بده بعد واسم گزارش بزنید پاک شه

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 26 پست
من دکترم گفته بود چهل روز نزدیکی ممنوع ،روز دهم بعد از سزارین رابطه داشتیم دخول کااااااامل خیلی هم س ...

من از نزدیکی فوبیا دارم فک میکنم بخیه هام پاره میشه،الان همینم ک پرسیدم میدونم جراتشو ندارم

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دکترم گفته بود چهل روز نزدیکی ممنوع ،روز دهم بعد از سزارین رابطه داشتیم دخول کااااااامل خیلی هم س ...

چه دل خجسته ای داشتی

خیلیا تا چندماه اینقدر اسیر و درگیر بچه داری و مکافاتش میشن اصلا یادشون میره رابطه چیه

من از نزدیکی فوبیا دارم فک میکنم بخیه هام پاره میشه،الان همینم ک پرسیدم میدونم جراتشو ندارم

یکی اطراف ما بخیه هاش ب خاطر نزدیکی پاره شدن

این ریسکو نکن ک بعدا پشیمون نشی

پیامبرم گفته تا ۴۰ روز نزدیکی نکنید ک ب این دوران میگن نفاس

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2740
یکی اطراف ما بخیه هاش ب خاطر نزدیکی پاره شدن این ریسکو نکن ک بعدا پشیمون نشی پیامبرم گفته تا ۴۰ رو ...

نه من نزدیکی نمیخوام کنم تا همون دوماه ک گفته دکترم صبر میکنم،منطورم چیز دیگه بود،اینکه ارضا شدن بدون دخول باهمسر

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم
نمیدونم دکتر گفت داخلی شش ماه طول میشکه خوب شه تا دوماه نزدیکی نداشته باشی بهتره

اون منظورش نزدیکی با دخول بوده خودشم گفته

چون دهانه رحم بازه و مشکلاتی ممکنه پیش بیاد

به بدن و شکم  و جای بخیه فرد هم از بیرون اگر فشار بیاد که خودش دردش میگیره و مانع میشه

ارضا شدن بدون دخول چیز دیگه ست

نه من نزدیکی نمیخوام کنم تا همون دوماه ک گفته دکترم صبر میکنم،منطورم چیز دیگه بود،اینکه ارضا شدن بدو ...

بازم ب رحمت مربوط میشه دیگه

چون منقبض میشه ب نظرم صبر کن

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!