2752
2734
عنوان

فوزی ام صبحی با شوهرم رفته بودیم مشاوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 60 پست
من برعکس اصن مهم نبود برام از همون بچگی ساکت و خشک بار اومدم عین داداشام 

خب فکر کن شوهرت هم مثل خودت باشه...اونوقت بچه دار بشی بچه هاتم همینطوری بی احساس بار میان...ممکنه تو ازدواجشون به مشکل بر بخورن....یه چرخه اشتباه از یجا باید قطع کرد....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
نزدیک بود ب خونمون رفتیم دیگ مشاور با روان شناس فرق میکنه مگ ن؟! حس میکنم روانشناس بهتر میتونه کمک ک ...

اره فرق داره...

عزیزم وقتی تو خودت برای این مسئله ارزش قائل نشدی و صرفا به خاطر نزدیگ بودن به خونتون انتخابش کردی نباید توقع تاثیر گذاری داشته باشی.

بعدشم تراپی یه پروسه زمان بره

تو نمیتونی شخصیتی که توی ۳۰ سال شکل گرفته رو توی یک جلسه عوض کنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما کلا مشکل داری گلم! از پایه و اساساً

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

مشاورتون درست گفته اما گویا مسئله ای که شما را ناراحت میکنه چیز دیگری هست باید برید پیش دکتر روان شناس بالینی که ریشه یابی کنه براتون و با خودتون صحبت کنه.

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
راستیتش چون بعد عروسی اومدم شهر شوهرم خیلی تو روحیم اثر گذاشته هر6 ماه یبار میریم سر میزنم ب خانوادم ...

خب عزیزم یه چیزی بگم قبولن،مرد دلش می خواد از زنش محبت ببینه و برعکس ،شما تو خانواده خشک و سرد بزرگ شی این تو رفتارتون بی تأثیر نیست،حالا با رفتارهایی که شما می کنید اگه خدای نکرده همسرت بره دنبال یکی دیگه چی کار می کنی ، وقتی غریب هستی چرا خونه مادر شوهرت نمی ری؟چرا می ذاری همسرت تنها بره؟عزیزم کاری نکن که خدای نکرده پشیمون بشی ،اون قدر باید بهش محبت بکنی که دلش نخواد یه دقیقه ازت دور بشه ،داری عملا کاری می کنی که ازت فرار کنه 

فوزیه😂🤣🤣🤣🤣🤣

خنده داشت؟🙄

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
خب فکر کن شوهرت هم مثل خودت باشه...اونوقت بچه دار بشی بچه هاتم همینطوری بی احساس بار میان...ممکنه تو ...

این خیلی بده هف😥 چند روزه دارم رو خودم کار میکنم از تو چت فعلا شروع کردم حس میکنم دارم عادت میکنم و عادی شده برام میخام کم کم کلامی هم بگم 

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
اره فرق داره... عزیزم وقتی تو خودت برای این مسئله ارزش قائل نشدی و صرفا به خاطر نزدیگ بودن به خونتو ...

دارم کار میکنم رو خودم😪

مشاوره حرفای اوکی و درستی زده بنظرم اما خب خیلیا این حرفارو به جنبه ی فان میبینن و این خیلی دردناکه ..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2706