2752
2734

من يكشنبه رفتم سونو قلب ب حساب اولين سونوي واژينال ٨هفته بودم اما جنين ديده نشد تو سونوي شكمي بلافاصله واژينال رفتم گفت ٦هفتشه 

ديروزم رفتم جاي ديگ باز گف جنين ٦هفتس بدون قلب

ولي خودم اينبار راحت جنين رو ديدم ولي يكشنبه كلي كشيد تا اينور اونور كرد بتونه يچيز ببينه و اخر كوچولو ديد ممكنه خطاي دستكاه ها باشع 

من الان شياف استفاده ميكنم لك داشتم ك قط شد 

ب نظرتون شباف رو استفاده نكنم؟اخه ميترسم اگ رشد نكنه برا سقط ب دردسر بيفتم 

كسي بوده تو شرايط من؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید لقاح دیر انجام شده 

من موعدم بتام ٤٢بود تازه بود ب حساب بتا و روز تخمك گذاري برم دقيق ٦هفتمه اما اينك ميگن سقط كن رشد نكرده و تو سونو شكمي ديذه نميش و قلب نداره يجوري شدم 

زودنرفتی؟یکم صبر کن من تو بارداری همش شیاف استفاده کردم

ديروزم ٨هفته و ٤روزم بود همه ميكن بايد تشكيل بشه اما ساك بارداري ٨هفته بود ولي سن جنين ٦هفته و اينك طي ٥روز جنين رو همون ٦هفته سنشو گفت يه هفتس داغون شدم سر اين