2733
2739
عنوان

خانما باردار هشت ماه به بعد😫

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 49 پست
شماهم اینجورین😥

من از اول بارداریم ترشحاتم خیلی بود

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
تو هم مثل من سر کلاژ شدی من ۳روز پیش سرکلاژ شدم😩😩😩😩

ازسرکلاژ گذشته بود نتونستم انجام بدم😥😥😥

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اول بارداریم ترشحاتم خیلی بود

ترشح چ رنگی؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
طول سرویکستون

انومالی 38یهو هفته 26اینجورشدم

2731
ازسرکلاژ گذشته بود نتونستم انجام بدم😥😥😥

عزیزم سرکلاژ میکردی راحت میشدی مگه چند هفته فهمیدی دهانه رحمت کوتاه؟؟ من ۱۹ هفته ۳روز رفتم انومالی گفت بعد فرداش بستری شدم عمل کردن

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
ترشح چ رنگی؟؟؟

زرد کمرنگ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2740
زرد کمرنگ 

منم اینجوریه😳😳😳توروخدا چیزی نیست؟؟؟کیسه اب نیست؟؟؟؟

اها انشالله به سلامتی زایمان کنید

فداتشم همچنین.

عزیزم سرکلاژ میکردی راحت میشدی مگه چند هفته فهمیدی دهانه رحمت کوتاه؟؟ من ۱۹ هفته ۳روز رفتم انومالی گ ...

والا من اگه میفهمیدم مشکل دارم زود سرکلاژ میکردم انومالی 38بودم من .26هفتگی دهانه رحمم نرم شده بود

والا من اگه میفهمیدم مشکل دارم زود سرکلاژ میکردم انومالی 38بودم من .26هفتگی دهانه رحمم نرم شده بود

منم یه دفعه شدم هییی الان همسرم میگه ۱ماه استراحت کن خونه مامانت اینا انقدر دلم براش تنگ میشه بغض میکنم خیلی سخته با اینکه می‌بینمش روزی ۱بار ولی دلم میخواد برم خونه خودمون😭

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
منم اینجوریه😳😳😳توروخدا چیزی نیست؟؟؟کیسه اب نیست؟؟؟؟

نه بابا نیست

منم یه دفعه شدم هییی الان همسرم میگه ۱ماه استراحت کن خونه مامانت اینا انقدر دلم براش تنگ میشه بغض می ...

منو چی میگی از هفته 26خونمو ول کردم شوهرمم هفته ای ی بار.اصلا همون خونه مامانت بمون تامیتونی مواظبت کن ازمن ب تونصحیت تابچت به دنیا بیاد.

نه بابا نیست

دهانه رحمت چشه؟؟؟بازه؟؟؟من نرم بود ازهفته 26نکنه بخاطراینکه دهانه رحم یخورده باز شده این ترشحات بیشترشده؟؟

2706