2737
2739
عنوان

خانما باردار هشت ماه به بعد😫

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 49 پست
من وقتی پامیشم ببخشیدا ترشحم میریزه وگرنه دراز کشیده باشم هیچی نیست.

عزیزم اگر میریزه برو دکتر حتما 

چون بعضی ها من شنیدم آب دور جنین ذره ذره کم میشه 

لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم استراحتم😥 تو برای چی گلم

دهانه رحمم از هفته 26نرمه شده بود ازاون موقع تاالان استراحتم😩😩😩😩😩

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2728
چند هفتتونه

امروز اولین روزیه ک پاگذاشتم تو 33هفته😥

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
عزیزم اگر میریزه برو دکتر حتما  چون بعضی ها من شنیدم آب دور جنین ذره ذره کم میشه

😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

2740

بنظرم طبیعیه ولی مایعات خیلی خیلی زیاد مصرف کن ان شالله که چیزی نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
دهانه رحمم از هفته 26نرمه شده بود ازاون موقع تاالان استراحتم😩😩😩😩😩

تو هم مثل من سر کلاژ شدی من ۳روز پیش سرکلاژ شدم😩😩😩😩

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
از وسطای۸

منم الان دوروز اینجور شدم من کم پامیشم واسه دشویی رفتن مثلا درروز چهاربار درهرچهار بار دوبارش اینجور مبینم😪

بنظرم طبیعیه ولی مایعات خیلی خیلی زیاد مصرف کن ان شالله که چیزی نیست

شماهم اینجورین😥

چند بود؟

چی چند😥

2706