2733
2739
عنوان

خانما باردار هشت ماه به بعد😫

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 49 پست
مال ششماهم زیاده؟؟؟؟چ رنگه چندبار دستمال میکشین😩

اره بقدری احساس میکنم کیسه اب پاره شده ولی غلیظ هستن نسبت به اب روان که میگن مال کیسه ابه.من روزی دوبار باید لباس زیرمو عوض کنم.دکتر میگه طبیعیه

پسرم بهترین هدیه خدایی  
منو چی میگی از هفته 26خونمو ول کردم شوهرمم هفته ای ی بار.اصلا همون خونه مامانت بمون تامیتونی مواظبت ...

درخواست دوستی میدم قبول کن گلم به هم انرژی بدیم تا اخرش شرایطمونم که مثل هم هست

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهانه رحمت چشه؟؟؟بازه؟؟؟من نرم بود ازهفته 26نکنه بخاطراینکه دهانه رحم یخورده باز شده این ترشحات بیشت ...

نه عزیزم ربطی نداره کلا تو بارداری ترشحات زیاده ولی اگه خیلی نگرانی مایعات رو خیلی مصرف کن 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
نه عزیزم ربطی نداره کلا تو بارداری ترشحات زیاده ولی اگه خیلی نگرانی مایعات رو خیلی مصرف کن 

مرسی گلم.امروز میرم سونو گرافی اگه نشتی چیزی داشته باشه مشخص میشه؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2728
مرسی گلم.امروز میرم سونو گرافی اگه نشتی چیزی داشته باشه مشخص میشه؟؟؟

آره میگن آب دور جنین کم شده اگر نداشته باشه آب دور جنین نرماله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …