2733
2734
عنوان

کشیدن تامپون بینی

4115 بازدید | 37 پست

پنجشنبه عمل کردم ..دکتر گفته امروز برم برا کشیدن تامپون..ورم هم دارم..چیکارکنم دردنداشته باشم..میترسم توروخدا

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

نترس بابا 

مبارک باشه 

تهرانی دکترت کی بود؟

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش کدوم دکتر عمل گردی؟؟ منم پنجشنبه عمل کردم امروز میرم بکشم تامپون

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
2731
2740

بچه ها كسي با دكتر علي محمد خاني عمل كرده؟

تاپيك جراحي بيني رو كسي اگه ميدونه بگه برام لطفا

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
اره بچه ها..تهرانم دکتر سماواتی فرد

منم پنجشنبه پیش دکتر سماواتی عمل کردم، 🤣🤣🤣

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
2706