2733
2739
عنوان

تهوع دارم نمیتونم هیچی بخورم چیکار کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 47 پست
هیچ راهی نداره ممکنه که قرص کمترش کنه ولی کامل از بین نمیره سر دختر اولم اینجوری بودم افتضاح بود ولی ...

خب خداروشکر 

باز به بچه همه چیز برسه ادم خیالش راحته

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تازه من از دیروز حتی دمیترون هم نتونستم بخورم و هرچی خوردم بالا اوردم ۶ کیلو کم کردم تو ۲-۳ هفته

آخی 

خیلی سخته درک میکنم ادم دستش به لرزش میوفته دیگه 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
یه ذره بیسکوییت پتی بور خوردم دل ضعفه نداشته باشم،همونم نموند تو دلم  نون پنیرو فردا امتحان می ...

غذاهاي آماده که مواد نگهدارنده دارند خوب نيست 

سعي کن چيزهاي طبيعي بخور 

اسيد فوليک هم مي توني بخوري به دکتر هم بگي برات آمپول ب کمپلکس بنويسي خيلي خوبه

2738
یکم آب نمک قرقره کن لثه هات عفونی نشن

اصلا اب هم قرقره كنم بالا ميارم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اشکال نداره ب بچه میرسع نگران تباش من چارماه اول پنج کیلو کم کردمکردم بچم با وزن سه کیلو و ششصد دنیا ...

من خودمم درشت نیستم اخه،۵۶ کیلوعم،کاهش وزنم پیدا کنم هیچی دیگ...

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
من خودمم درشت نیستم اخه،۵۶ کیلوعم،کاهش وزنم پیدا کنم هیچی دیگ...

کته ماست بخور.کته گوجه بخور.آش بخور .کم بخور تا معده ات خالی نباشه .

من یک ماه پدرم دراومد.مثل جنازه افتاده بودم رو تخت.با کته زنده موندم

تا ۱۲ هفته صبر کنی همش تموم میشه

😳مصیبتی گرفتار شدیم ازدست تهوع

اره من فقط تو اين موارد تهوع دارم در اير اينصورت اصلاااا و ابدا ندارم 

همسرم ميگه مسواك نزن مهم معدت هست كه اذيت نشي ميگم بابا دندونام جلو ديده زرد ميشه خجالت ميكشم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706