2752
2734
عنوان

شوهر متوهمم خسته ام کرد

1251 بازدید | 36 پست

فردا میخواد مامان باباش رو برداره ،برن بگردن با ماشین ..منم غروب با لبخند بهش گفتم عزیزم فردا من و بچه باهم بریم استخر ،گفت کجا گفتم فلان جا ‌‌..گفت باشه ،چند دقیقه دیگه ابروش رو داد بالا گفتم چی شده؟

گفت نمیگذارم مامانت به هدفش بزسه.....یه لحظه گیج شدم ک به بچه در مورد من چی می.گه...که گفت نمیگذارم اولین لذت استخر بردن بچه رو مامانت تجربه کنه ‌...همینطوری موندم ..فقط بهش گفتم متاسفم برای خودم ک همسرم ذهن متوهمی داره 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

لذت اولین استخر بچه؟🫤

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفت دوتایی میریم حق نداری تنها بری ... من از مامانت بدم میاد .منم بعد از مدت ها ک به خودم عهد کرده بودم چیزی گفت جواب ندم ،گفتم پس برای چی میایی خونشون گفت به زور ،منم گفتم حق نداری دیگه بیایی خونشون ....اصلا از غروبه حالم بده 

لذت اولین استخر بچه؟🫤

بچم سه سالشه ،اولین بار میخواستم ببرمش استخر ..میگه اولین بار بچه باید با باباش بره استخر یا ه چیز جدیدی ک تجربه میکنه برای بار اول باید با من باشه ...حسود بخیل مریض متوهم

پارانویا داره؟ مادر دوست صمیمیمم همینطوری بود،شوهرش میگفت تو اگر بیشتر از ساعت ۸ شب با دخترم بیرون ...

متوهمن همشون ..چی بگم روان شوهر منم سالم نیست ..نسبت ب زن ها دید منفی داره فکر میکنه زنا حیله گرن ...فور میکنه مامانم داره زندگی ما رو مدیریت میکنه ..حالا به خاطر این اخلاقش مامانمینا اصلا خونمون نمیان ‌‌..مریض متوهم ،اصلا از غروب تا الان حالم بده 

بچم سه سالشه ،اولین بار میخواستم ببرمش استخر ..میگه اولین بار بچه باید با باباش بره استخر یا ه چیز ج ...

عیب نداره حالا تو هم بنداز گردنش بچه رو،باهاش بفرست پارک خرید و...به خودت برس زمانی که نبستن استراحت کن.

واااا اوسکله؟

خب بگو تو ببر لذت اولیه رو تو تجربه کن🥴🥴🥴

وقتی داره به مادرت توهین میکنه سکوت نکن نشون بده خط قرمزت خانوادته اصلا هرچی زر اضافه میزنن مردا جواب بدین مگزنه تا اخر عمر باید سواری بدین

ثوصیثه صوثیص
2706