2733
2739
عنوان

بازم دعوا کردیم دلیلشو نمیدونم...

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 31 پست
منم اومدم اتاق در خونه رو قفل کردم قایم کردم کلید ماشینشم قایم کردم ک نتونه پیدا کنه ولی از ی طرفم م ...

اگ فکر میکنی نازتو نمیکشه پس خودتو کوچیک نکن

ولی سرسنگین باش...برا خودت باش کاری ب اون نداشته باش

اگ فکر میکنی نازتو نمیکشه پس خودتو کوچیک نکن ولی سرسنگین باش...برا خودت باش کاری ب اون نداشته باش

من خیلی سختمه اخه ولی اون خوب میدونه چیکار کنه ک من حرص بخورم

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرو انقد سمتش بستشه حالا تو قهر كن بزار اون بياد سمتت زيادي رفتي سمتش بسه

خدا کنه فقط دلم تاب بیاره 

2740
حس کردم رفتارتون بچگانه اس،کلید قایم کردن و... ی مقدار بهم بیشتر وقت بدید،شماهم دنبال درسی حرفه ای ...

والله من دانشجو معلم هستم تنهام نیستم ولی اگه همین کارم نکنم صبح ساکت و صامت میاد شبم میاد و میره میخابه اگه من جلو نرم اصلا نمیاد برا حرف زدن و اشتی کردن اخه

ياشاسين! ايول . من خودم ميانه شوهرم اردبيل    

منم اصالتا مال ارومیم و شوهرم برا مرنده ولی چون من تبریز درس میخونم اومدیم تبریز

منم اصالتا مال ارومیم و شوهرم برا مرنده ولی چون من تبریز درس میخونم اومدیم تبریز

اهان نه تهرانم اينجا به دنيا اومدم ولي پدر مادرامون اردبيل و ميانه ! از اين حالتت كه به تركي گفتي سگ شدي با حال بود خوشم اومد خخخخخخ عزيزم ان شالله اشتي كنيد زياد محل نده بسته در اين حد