2752
2734
عنوان

کمد دیواری

417 بازدید | 12 پست
سلام خانم های عزیز میشه میخوام برای اتاق پسرم کمد دیواری نصب کنم میشه لطفا شمت هم اگه طرحی دارین برام بفرستین بعد میام دوباره یر میزنم ممنونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دیباج طراح و تولید کننده انواع سیستم های مدرن آشپزخانه می باشد.

شما میتوانید سبک و رنگ مورد نظر خود را بر اساس بودجه در دسترستان برای طراحی و اجرای کمد دیواری آینه ای  خود، با طراحان مجموعه  دیباج در میان بگذارید و از اجرا آن به بهترین نحو مطمئن باشید.

طراحی کمد دیواری یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه‌ای است که اگر نباشد گویی جای چیزی خالی است.

کمد دیواری در هر سایزی که باشد غنیمت است زیرا وسایل مختلفی را می‌توان در آن جای داد. از این رو کمد دیواری اتاق خواب  موضوع مهمی است که به روش‌های مختلف اجرا می‌شود.

گروه دیباج یکی از بهترین و مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید انواع کمد دیواری است. با ما همراه بمانید تا بیشتر با کمد دیواری های شرکت دیباج آشنا شوید.

https://dibaj-co.com/طراحی-کمد-دیواری/