2733
2734
عنوان

چقد ما ایرانیاا مرده پرست هستیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 54 پست
اره منک تاا دیروز عزیزم یادم نبود حتی یه احوالی ازش بپرسم الان بعد مرگش چه فایده خودمو اینجا زجر بدم ...

متشکرم😊

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی بی ربطه حرفتون حوصله توضیحم ندارم

عزیزمم الان بیاییم خودمونو بکشیم ایشون زنده میشن ؟کاری ک میتونن بکنن براش فاتحه بخونن .اگ واقعا دوسش داشتن قبلا همم درموردش تاپیک میزدن وو تشکر میکردن از کاراش بعد مرگش چه فایده

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
عزیزمم الان بیاییم خودمونو بکشیم ایشون زنده میشن ؟کاری ک میتونن بکنن براش فاتحه بخونن .اگ واقعا دوسش ...

گلم

اینجا همیشه راجب موضوعات مختلف تاپیک زده میشه  یه موضوع جدید که میشه  همه میزنن

بزرگش نکن واسه خودت  نمونش تاپیک ستایش😐

به خدا صد هزار تا تاگیک راجبش تو یه شب زدن

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2740
عزیزمم الان بیاییم خودمونو بکشیم ایشون زنده میشن ؟کاری ک میتونن بکنن براش فاتحه بخونن .اگ واقعا دوسش ...

درسته حرفت

آقا بس کنید تاپیکای پرمحتوای خواهرشوهر مادرشوهرو شروع کنید

سوگواری حق هر داغداریه.عقیده شما برای خودتون محترم ولی هر کس یه راه تخلیه  غم و یه عقیده ای داره

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
اونکه صد البته.وولییی تاا زنده هس باید قدردانی کرد

خوبه خودت شرایط این سایتو می دونی تایپک خیر هیچ جایی نداره.میومدن صد تا حرف در شان خودشون بار می کردن .تازه امروز یکم جا برای بقیه باز شده

من همیشه به خانوادم می گم یکی از جاهایی که استکبار سرمایه گذاری کرده نی نی سایته

می شه دعا کنین 
درسته حرفت آقا بس کنید تاپیکای پرمحتوای خواهرشوهر مادرشوهرو شروع کنید

یه لحظه به سایت نکن کن فقط سردار .خب همه تلویزیون دارن همه چشم دارن میبینن 😐😔

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
2706