2737
2739
عنوان

شوهر وابسته

238 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من الان یه ماهه ازدواج کردم تازه رفتیم ماه عسل همش همسرم می گفت دلم به پدر و مادرم می سوزه اونا ام نیومدن یا دلم به خواهرم می سوزه من همیشه اونو می یوردم تازه خواهرش ازدواج کرده مادرش بهش زنگ زده گریه می کنه میگه من پاهم درد می کنه دارم فلج می شم بعد اینا تو شوهرم تاثیر می زاره می گه که مامان من خیلی وابستس پدر و مادر من منو خیلی دوست دارن خواهرام ازدواج کردن پدر و مادرم مریض شدن ولی پدر و مادر تو خیلی راحت کنار اومدن هی می خواد وابستگیشو با این چیزا توجیه کنه در حالی که پدر و مادرم منو خیلی دوست دارم دلم خیلی گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو این یه فرصته برای دو نفره بودن. اونا هم اگه بدونن تو خوشی، خوشحال می‌شن. پس بیا خوش باشیم. یه بارم با اونا می‌ریم سفر

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2740
چطوری وابستش کنم؟

بش محبت کن کارے کن کہ خونہ اومدن وپیش توموندن روبہ ھمہ چیزترجیح بدہ ببین چے دوس دارہ روھمون خیلی تاکیدکنہ مثلن روغذاحساسہ،رابطہ،اخلاق یا۰۰۰۰

کاش ھمسرمنم یکم وابستہ بود بہ خانوادش🙄

یعنی وصلا عکس العمل نشون ندم؟؟؟

ن خب مثلن میخوای گلہ کنی؟نہ اینکارونکن

اماغیرمستقیم بگو دوس دارم ھمونطورکہ تونفراول زندگے منی من براے تو اول باشم امااسم خانوادش و وابستگے ب خانوادشونیار اینطورے حساسترش میکنی حس میکنہ داری ازخانوادش جداش میکنی

کمکم زیرپوستے جداش کن