2733
2734
عنوان

یه سریا چطور از خدا نمیترسن ....

382 بازدید | 36 پست

سلام واقعا یه سری ها چطور نمیترسن و واسه اینکه زندگی یه زن و شوهر رو بپاشونن دعا مینویسن ک خودشون جای اون زن رو تو زندگی بگیرن دعا برای اینکه شوهر رو سرد کنن دعا برای اینکه شوهر پاشو کنه تو یه کفش برای جدایی

یعنی نمیدونم چرا باید هر چند وقت یبار دعای سردی رو بنویسه تا بلکه ب هدفش برسه.

من ک ب شخصه خسته شدم از باطل کردن دعا ترجیح میدم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باور میکنی این چیزا رو؟ قرن ۲۱؟ 

وقتی شوهر آدم حال ب حال میشه بدون دلیل بد میشه و آدم یه سری چیزهارو میبینه نباید باور کنه؟و اینکه وقتی هسچ تلاشی نکنه برای حفظ زندگی یعنی پای کسی در میونه

چون خودت اعتقادداری برات بدپیش میاد؛اون انرژیه منفیه خودته که باعث خراب شدن حالت میشه،

اعتقادنداشته باش عزیزم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2740
واقعا.بعضی ها نمیدونن چطور باید ازدواج کنن میرن زندگی بعضی دیگرو خراب میکنن

برو جرش بده

من بعضی وقتا شوهرم خیلی رفتارش عوض میشه یکی دوبازم پیداکردم جاسازی کرده بودن

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
تا خدا نخاد برگ  از درخت نمیوفته ب این چیزا فکر نکن جذبش میکنی برای زندگیت تلاش کن برو مشاور&nb ...

اون ک صدالبته یقین دارم .ولی چون دیدم اطرافم دارم میگم هستن اینطور آدما.مشاور منه تنها رو نمیخواد ک.شوهرمم میخواد ک نمیاد

چون خودت اعتقادداری برات بدپیش میاد؛اون انرژیه منفیه خودته که باعث خراب شدن حالت میشه، اعتقادنداشته ...

میخوام نداشته باشم ولی بی محلی و سردی همسر رو میبینم میگم نکنه

2706