2737
2739
عنوان

چیکار کنم بگم بهش یا نه؟

110 بازدید | 15 پست

بچه ها شماها اگه بفهمید شوهرتون دور از چشم شما و بی خبر به خانوادش پول میده چیکار میکنید؟من هیچوقت تاحالا جلوی شوهرمو نگرفتم که به خانوادش کمک نکنه اما امشب متوجه شدم مخفیانه و دور از چشم من بهشون پول میده درحالیکه همش به من میگه ندارم.خیلی ناراحتم خیلی.نمیدونم به روش بیارم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه نگو الكي جنگ اعصاب براي خودت درست نكن. بذار بده. تو زندگي خودتو با ارامش داشته باش

خب من خیلی وقتا از پدرم پول میگیرم. چون واقعا میگه ندارم. نمیدونم چیکار کنم 

مثلا چی بگم؟

مثلا بگو اگه انقد پول داشتم فلان کارو میکردم یا بگو دوسدارم ماهیانه انقد بهم بدی ن خانمتم عزیزتم عشقتم ب خودم برسم یکم  مو رنگ کنم و از راه دلبری برو جلو بزار بره تو فکر ک خانمم احتیاج داره و کم کم خواستتو زیاد کن اگه جواب میده ک هیچ اگه نه ی راه دیگه بگم

2738
مثلا بگو اگه انقد پول داشتم فلان کارو میکردم یا بگو دوسدارم ماهیانه انقد بهم بدی ن خانمتم عزیزتم عشق ...

نه این چیزا اصلا جواب نمیده.خیلی ناراحتم خیلی

بهتره بگی اگه انقد ناراحتی

بگم هم دعوا توشه.دیگه خسته شدم از این زندگی.امشب احساس کردم تمام این دوسال که باهاش زندگی کردم بهم دروغ گفته.من خیلی بخاطرش مراعات میکنم خیلی کم خرجم اما درعوض اینجوری جوابمو میده دیگه بهش اعتماد ندارم 

بگم هم دعوا توشه.دیگه خسته شدم از این زندگی.امشب احساس کردم تمام این دوسال که باهاش زندگی کردم بهم د ...

دلسرد نشو اگه ادم فهمیده ای و قبول داره ک بنظرم با ارامش و خوب صحبت کن باهاش بدون دعوا بگو ازت توضیح میخام چرا اینجوری میکنی من مراعات کنم تو بدی ب یکی دیگه . شرایط خانوادش بده؟

خب من خیلی وقتا از پدرم پول میگیرم. چون واقعا میگه ندارم. نمیدونم چیکار کنم 

اشتباهت همينه ببرش بيرون بگو بريم بچرخيم بعد هر چي ميخاى بخر اونم دروغ ميگه ندارم انقدر خريد بكن ك ديگه پولى نمونه ب خانوادش بده اما هيچ وقت بهش نگو ك چرا مخفيانه پول ميدي اصلا دخالت نكن فقط پولشو تموم كن

دلسرد نشو اگه ادم فهمیده ای و قبول داره ک بنظرم با ارامش و خوب صحبت کن باهاش بدون دعوا بگو ازت توضیح ...

زیاد وضع مالی خوبی ندارن.من اصلا کاری ندارم که بهشون بده وقتی داشته باشه اما از این ناراحتم که به من میگه ندارم ک مخفیانه به اونا میده درحالیکه من خیلی باهاش صاف و صادقم

اشتباهت همينه ببرش بيرون بگو بريم بچرخيم بعد هر چي ميخاى بخر اونم دروغ ميگه ندارم انقدر خريد بكن ك د ...

وقتی میگه ندارم خب چجوری ببرمش خرید؟خسته شدم بخدا انگار که دنیا تو سرم خراب شده

2706