2733
2734
عنوان

یک سوال خیلی خصوصیییییییییی.......................؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1384 بازدید | 89 پست
منم این رو شنیدم و خوندم اما شوهرم اصلا قبول نمی کنه و خودش رو عقل کامل می دونه    

ای بابا .. امان از دست این مردا .. بگوو خودشون سرچ کنن و مقاله ها رو بخونن .. شاید خودشون بخونن راضی بشن .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم طفلی از بس من غر میزنم اماده است پرسیدم از بهداشت می گن دیگه انجام نمی دن  مگه غیرقانونی ...

نه بابا

همه جا انجام میدن به جز مراکز بهداشت که رایگان هست که اونم در شرایطی انجام میدن

من رفتم مطب یه کارشناس مامایی با 120تومن واسطه دستگاه گذاشته 10ساله جنس خوب

البته پارسال 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
نه بابا همه جا انجام میدن به جز مراکز بهداشت که رایگان هست که اونم در شرایطی انجام میدن من رفتم مط ...

ایو دی که همه جا میزارن نه من منظورم وازکتومی برای اقایون بود که دیگه انجام نمیشه و بستن لوله برای خانمها که بعد از پنج زایمان انجام میشه فقط  

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2740
قبل دخول چون اسپرم نووی پیشابشون هم هست و اگه همون هم وارد رحم بشه احتمال بارداری بالاست ...

فکر کنم منم با همین پیشابه بارداری دومین اتفاق افتاد 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
فکر کنم منم با همین پیشابه بارداری دومین اتفاق افتاد 

واسه خیلیا پیش اومده عزیزم ..هر چقدرم مرد فرز باشه بازم ممکنه متوجه ی خروج پیشاب نشه که مانع بشه ..  

واسه همین روش مطمینی نیست اصلا .. 

ببخشید این سوال رو می پرسم راستش روم نمیشه از دکترم بپرسم  کاندوم باید همون اول رابطه(قبل از ن ...

کاندوم قبل از نعوظ که نمیشه.  وقتی معذرت میخوام تحریک و راست شد کاندوم بزنین و یه نکته دیگه دیدین قبلش قطره قطره آب میاد اونم ممکنه توش اسپرم باشه و همونم ممکنه باردار کنه پس حواستون جمع باشه که اتفاقی نخواهد افتاد بازم معذرت از بی پرده حرف زدنم

ایو دی که همه جا میزارن نه من منظورم وازکتومی برای اقایون بود که دیگه انجام نمیشه و بستن لوله برای خ ...

همسرت راضیه که وازکتومی انجام بده ؟! 

خودت میخوای ببندی لوله هاتو ؟ 

همسرت راضیه که وازکتومی انجام بده ؟!  خودت میخوای ببندی لوله هاتو ؟

اره راضیه اما انجام نمی دن و منم می ترسم مجبورش کنم فردا عوارض داشته باشه و ...از چشم من ببینه 

خودمم که راضی هستم اما انجام نمیدن

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
اره راضیه اما انجام نمی دن و منم می ترسم مجبورش کنم فردا عوارض داشته باشه و ...از چشم من ببینه  ...

وازکتومی که عوارضی نداره به اون صورت و میشه دوباره باز کنن .. 

تهرانی عزیزم ؟! من برات میپرسم ببینم کجا انجام میدن و خبر میدم ..

2706