2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری یبوست وحشتناک داشتن راهکارش چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 8683 بازدید | 66 پست

من ک انار خور نیستم تا ب الان خوردم حتی با پره یبسم کرده انار و به وسیب منو یبس میکنه پس باهم جرو بحث نکنید سیستم من ک ب انار جواب نداد حتی کیوی هم ب اون صورت پاسخگو نبود ولی بهتر از میوه ها دیگه بود

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
مرسی از اطلاعات مفیدت عزیزم اجرت با خدا

اگر تل داری برو تو سایت نی نی بان و عضو تل ش بشو.. خیلی مفیده..

کانالهای زیادی راجب بارداری و مراقبتهاش هست... من چون زایمان کردم نیاز نداشتم پاک کردم اسماشو یادم نیست.. ولی بیشتر از همه نی نی بان خوب بود.. چون تقویم بارداری داشت و دقیق میتونستم روزامو حساب کنم و تاریخ دقیقمو میگفت و راجب جنین و باید ها و نبایدها خیلی اطلاعات میداد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک انار خور نیستم تا ب الان خوردم حتی با پره یبسم کرده انار و به وسیب منو یبس میکنه پس باهم جرو بح ...

بحث نیست جیگر..اگر تاپیکتو پاک نکنی تو گوگل ممکن یه کاربری سرچ کنه و از مطالب تاپیکت استفاده کنه..😊

خوردن انار در بارداری ممکن است خطر آسیب به جفت و نیز خطر آسیب مغزی کودک در حین زایمان (بر اثر کمبود ...

متوجه عرض شما شدم .مطالعه هم کردم چون توبارداری باعث خونریزی جفتم شد و مستقیم با ایت الله ضیایی که یکی از دکتر های طب سنتی هست حرف زدم اینا رو گفتم .

معمولا هم نمیتونن پیه توش رو بخورن پس به همون ابش میشه اکتفا کرد .

ممنون از اطلاعاتتون که در اختیار بقیه گذاشتید .

روز خوش   

2728
من ک انار خور نیستم تا ب الان خوردم حتی با پره یبسم کرده انار و به وسیب منو یبس میکنه پس باهم جرو بح ...

جر وبحث نیست میخوایم برای بقیه به اشتباه جا نیفته .

من اگر واکنش به انار نشون دادم باعث خونریزی جفتم شد و یه هفته تکون نخوردم برای همین توضیحات دادم .

ان شا الله مشکلتون زود حل شه بازم شرمنده تو صفحه شما حرفامون کش دار شد 

متوجه عرض شما شدم .مطالعه هم کردم چون توبارداری باعث خونریزی جفتم شد و مستقیم با ایت الله ضیایی که ی ...

میشناسمشون..😊من با دکترخیراندیش تغزیه ام رو رعایت کردم و حتی دیابت داشتم دکتر فوق تخصص بهم میگفت حامله نشو والا برای همیشه انسولینی میشی که طبق تجویز دکترخیراندیش جلو رفتم و خدا رو شکر نه تو بارداری نه بعدش نه قرص نه انسولین..هیچی..اثری از دیابت دیگه نیست..

استارتر هم باید بره دکتر طب سنتی تا یه برنامه غذایی بگیره و مشکلش از پایه حل بشه و نیاز به ملین نباشه..این ملین ها موقتی هستن و یه روز که نخوره باز مشکل پیدا میکنه..

از هم صحبتی با شما هم لذت بردم.. ممنون..🙏🏻

سلام دوستان من سه هفته ای هست که دچار یبوست شدم الآن هفته ۲۶ بارداریم،سوزش سر دل رفلاکس شدید معده هم دارم،پهلوی سمت راستم هم بعد از اینکه ازخواب پامیشم به شدت درد میکنه انگاری عضلاتش گرفته،فک میکنم از یبوست باشه روش های زیادی امتحان کردم ولی اثر چندانی نداشت یه راهنمایی کنین زود تر شکمم کار کنه😭😭😭😭😭