2726

سلام از هفته ۶ بارداری یبوست گرفتم وحشتناک دیگه از هفته ۱۰ شروع کردم ب خوردن شربت ها و داروهای ملین و محرک تا الان هر شب خوردم و فقط با این داروها تونستم دفع داشته باشم رژیم غذایی و پیاده روی وتحرک وخوردن اب و میوه جوابگو نشد ک نشد متاسفانه الان ک تو هفته ۲۰ هستم دیگه اوضاعم در حدی هست ک ملین ها و داروهای شیمیایی هم چندان پاسخگو نیستن من باید چکار کنم روزانه پیاده روی نیم ساعت دارم مصرف اب هم روزی ۸ الی ۱۰ لیوان هست میوه هم میخورم ولی انگار قفل زدن ب مشکلم و کسی نمیتونه مشکلمو حل کنه من دارم دق میکنم چکار کنم 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

انجیر خشک 

آلو 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

آش بخور، هم سبزی داره هم حبوبات

ماست پروبیوتیک بخور

انجیر هم بذار خیس بخوره ، بعد بخور

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

*سلام من باردارم ماه چهارم و یبوست شدید دارم طوری که  نه روز هم

می کشد و شکمم کار نمی کند.  روغن زیتون با آلو نمیتوانم مصرف کنم تا

میخورم بلافاصله بالا میارم لطفا به من بگید چیکار کنم من فقط با شیاف

شکمم کار می کند اونم به سختی ممنونم.

پاسخ :شبی هفت عدد انجیر خشک را در گلاب خیس کرده بعد از گذشت

یک ساعت قبل از خواب انجیرها میل شود .گلاب مانده را صبح ناشتاحداقل

نیم ساعت قبل از صبحانه میل کنید ـ بعداز آن ده دقیقه پیاده روی داخل

توصیه می شود.این برنامه در صورت تکرار بسیار کمک کننده است.حداقل

چهل روز تکرار شود.

مصرف دارو شیمیایی طبق نسخه پزشک گوارش بوده و دکتر زنان هم موافقت کرده چون اوضاع بدی داشتم الان نمیدونم دوز دارومو ببرم بالا چی کنم نمیدونم .کسی بوده مشکلش خیلی حاد شده باشه و مثل من ...راه حلی بجز الو و انجیر و..دارید اینا جواب نداده ونمیده

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
2706