2737
2734
عنوان

ممکنه بچم زنده باشه؟

495 بازدید | 41 پست

من هفته ۱۱ بارداری ام

تو ۸ هفته رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود

۳ روز پیش ی لکه کوچیک دیدم رفتم دکتر برام شیاف نوشت

استفاده کردم مرتب

دیگه هیچی ندیدم تا سه چهار ساعت پیش از حواب بیدار شدم حس کردم ترشح دارم

رفتم دسشویی خون زیاد ازم رف

پد گذاشتم و ی دونه شیاف و رفتم بیمارستان

اونجا گف دراز شو ببینم خونریزیت چقده

معاینه داخلی هم انجام داد گف دهانه رحم بستس

برام آمپول پروژسترون نوشت زدم

صبح ساعت ۱۰ نوبت سونو ان تی دارم

الانم رفتم دسشویی خون اومد ن کم بود ن خیلی زیاد

ممکنه بچم سالم باشه؟خیلی میترسم

تو سونوی اول ک قلب تشکیل شده بود اسمی از هماتوم نیاورد

ممکنه هماتوم داشته باشم و خونریزی واسه اون باشه؟

من نمیدونم ولی انشالا که سالمه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم 11 هفته خونريزي وحشتناکي کردم همون موقع رفتم ان تي خدا رو شکر سالم بود و دکتر گفت هماتوم داري نگران نباش انشاالله که سالمه

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

ان شاالله که چیزی نیس خواهر شوهر من تا اواخر ۵ ماهگی همش خونریزی داره مثل پریودی اصلا قطع نمیشه

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2740

من سر بچم یک ماه و نیم خونریزی داششتم، یک روزش اینقدر زیاد بود که معذرت میخوام  ازم ریخت پایین! اما بچه زنده بود و خون مربوط به جفت بود

استراحت مطلق داد بهم، خداروشکر بچه هم موند

شما هم حسابی بخواب

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ای خدا چی میشه بچه منم سالم باشه خدایا حکمتتو شکر😔 چشام پف شده از بس گریه کردم

ان شالله گلم ب دلت بد راه نده اصلا همین گریه برا بچه سمه سالمه فقط استراحت کن حتما برو دکتر  تیرویید ک نداری؟؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
ای خدا چی میشه بچه منم سالم باشه خدایا حکمتتو شکر😔 چشام پف شده از بس گریه کردم

گریه نکن استرس بدترش میکنه، بسپار به خدا

با بچه حرف بزن بذار آروم باشه 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706