2737
2734
عنوان

بعضیا چجوری تلفن و میسوزونن؟

40 بازدید | 6 پست

سلام دوستان، بعضیا پشت تلفن انقد حرف برای گفتن دارن ک دیگه تلفن و میسوزونن😁

حالا من میخوام زنگ بزنم به فامیلمون حالشو بپرسم ولی اصن حرفی برای گفتن ندارم. راهنمایی کنین لطفا چی بگم

خدارو شکر کن و خودتو در گیر این قضیه نکن

هم عادت میکنی هم غیبت میکنی 

هم هر چی بلا و بدختی هست این زبون سر آدم میاره 

و آدمای این زمونه باهاشون که حرف میزنی انقد نیش میزنن یا میخوان از زیر زبونت حرف بکشن که بدتر حالت بد میشه 

دیگ راهنمایی نمیخاد خودت بلید استعداد فک زدن رلشته باشی

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدارو شکر کن و خودتو در گیر این قضیه نکن هم عادت میکنی هم غیبت میکنی  هم هر چی بلا و بدختی هس ...

منم اهل غیبت نیستم ولی نمی‌خوام احوالپرسی خشک و خالی باشه و زود تموم بشه، بنظرتون چی بگم بعد از احوالپرسی؟