2737
2739

یادش بخیر 

به هم می‌گفتیم هیچوقت از هم دور نمیشیم همیشه باهم صمیمی می‌مونیم ولی یه مدت بعد خودش انگار بیخیال شد و سرد شد😊 یه دوست صمیمی مشترک هم داشتیم جالبه  همیشه میگفت فلانی (دوستمون) خیلی بی معرفته!!! میگفتم چرا؟ می‌گفت دیگه خبری نمیگیره ازمون!! حالا خودش شده عین همون😊 من گاهی اوقات بهشون پیام میدم ولی دیگه تصمیم گرفتم مثل خودشون بشم...شما چی در ارتباط هستید باهاشون؟ 

🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم با چندتا شون دوستم هنوز دنبال یه سری هاشونم هستم نمیدونم چه جوری پیداشون کنم

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2740

از وقتی ازدواج کردم رابطمان بهم زد گفت تو همه چی دار سدی زن شوهر دار چ ربطی به من داره من هاج واج نگاش کردمگفتم چ زنی چ کشکی شوهر شد همه چیز خیلی بی معرفت بود خییییلی 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2706