2733
2734
عنوان

دارم میمیرم😭😭😭 بارداری پوچ 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 66 پست
انشالاه که خیره عزیزم نگران نباش

ممنونم امروز داشتم بهتون فکر می کردم دائم حرف دکتر میاد تو ذهنم گفت چون کیسه زرد نیست احتمالا پوچه با یه دکتر دیگه مشورت کردم گفتم من پنج ساعت معطل نوبتم شدم ناشتا و گرسنه بودم امکانش هست خودشو نشون نداده ؟ گفت ممکنه ان شالله که فردا با خبر خوب میام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل شما دوتا پوچ داشتم 

بعد از سقط البته کورتاژ نرو اگه نظر منو میپرسی 

تو از تخمدان هات سونو بده و شوهرت ازمایش اسپرم بده معلوم میشه دلیلش چیه

من دلیلش رو فهمیدم ضعیف بودن اسپرم بود

2731
دکتر گفت واژینال دقیق تره خودم ساک دیدم جنین نبود حالم خیلی بده😭😭

منم بارداری پوچ داشتم نگران نباش ساک خالی و جفت رو با دارو دفع کردم. دلیلشم خب معلومه یا اسپرم ضعیف و آسیب دیده یا تخمک ضعیف و آسیب دیده یا مشکل در زمان لقاح و تشکیل

اولا که بنظرم صبر کن.چون ممکنه سونو اشتباه کرده یا تشکیل بشه.یا حتی اگه تشکیل هم نشه یه عمر خودت راحتی و فکر و عذاب نداری که شاید تشکیل میشد و اینا.

منم تجربه بارداری پوچ دارم.علتش هم نامشخصه.ممکنه اتفاق باشه.ممکنه اسپرم و تخمک ضعیف باشن.ممکنه ناهنجاری ژنتیکی باشه و یا مشکلات انعقادی و ایمنی.شایدم هیچی نباشه .یه بار پیش بیاد و طبیعیه.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
خدایا فردا همین خبر خوب بهم بده🥺

دلم روشنه فردا با خبر خوب میای گلم 😍😘

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤