2733
2739
عنوان

کیا رانندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 46 پست
صندلی هم خیلی مهمه تو رانندگی من به چند نفر گفتم خیلی تاثیر کرد نه خیلی جلو باشه که پات خم شه درد بگ ...

منم همش میگم  با پاشنه بلند سخت میشه راس میگی صندلی خیلی مهمه بالش رو امتحان نکردم 

من خودم که الان حدود ۱۲ساله رانندگی میکنم زیاد جلو شوهرم رانندگی نمیکنم.چون همش میگه ترمز بگیر آهسته ...

والاتاحالاتنها رانندگی نکردم دوست دارم تنهاباشم ولی  نمیدونم چرامیترسم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اولین بار به شوهرم پیام دادم من با ماشین میرم  بعد گوشینو خاموش کردم و تنهایی رفتم  ا ...

چ دل و جراتی افرین من همسرم میگه ماشین و بزارم بمونه تو برو بگرد خودت من میگم اصلا نه

والاتاحالاتنها رانندگی نکردم دوست دارم تنهاباشم ولی  نمیدونم چرامیترسم ..

نه عزیزم حتمن امتحان کن. 

اصلن رانندگی اونم تنهایی یجورایی به آدم آرامش میده.

وقتی عصبانی هستی شروع کنی رانندگی کنی آروم میشی البته یجای خلوت. اونم موقعی که دیگه نمیترسی.

من که خیلی دوست دارم .

2740
نه عزیزم حتمن امتحان کن.  اصلن رانندگی اونم تنهایی یجورایی به آدم آرامش میده. وقتی عصبانی هست ...

اصلا رانندگی عجیب به ادم اعتماد به نفس میده همینکه هر جا خاستی بی منت خودت بری خیلی خوبه

از اول اینطوری بودی من امروز باید ماشینو عقب میکشیدنپم تا ماشین دیگه رد شه کلا خودمو گم کردم نتوتستم ...

نباید هول کنی خونسرد و ریلکس کارتو بکن 

اوابل اوایلش که ترس داره کم کم اوکی میشه ادم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

من شش سال بود گواهینامه گرفته بودم وسوارنمیشدم. البته اون اوایل که گرفتم دوسه باری ماشین بابامو برداشتم رفتم بیرون نه میترسیدم نه هول میکردم ولی بابام دیگه بهم نداد. شش سال گذشت خودمون ماشین خریدیم من به حساب اینکه بلدم ماشین روشن کردم زدم دنده عقب هول شدم به جای ترمز پامو گذاشتم روگاز ومحکم زدم به جدول شوهرمم بیچاره دستی وکشیدا ولی فایده نداشت🤣ولی خدابی بهم هیچی نگفت وهرروز مجبورم کرد که پشت فرمون بشینم الان دوماه شده. ترسم واقعا ریخته وتقریبا مسلطم ولی هنوزم احتیاج به تمرین بایکی کنارمو دارم. شوهرم خدایی نه دادمیزنه نه مسخره میکنه نه هولم میکنه. همشم میگه جایی زدی فدای سرت بیمه داریم😁😁

من شش سال بود گواهینامه گرفته بودم وسوارنمیشدم. البته اون اوایل که گرفتم دوسه باری ماشین بابامو بردا ...

ب نطر منم تا داخل کار نری نمیتونی مسلطش بشی من اگه خدایی نکرده بزنم به جایی دیگه اون ادم سابق نمیشم نمیتونم دیگه ب طرف ماشین برم ..شما خیلی خوب ادامه دادی افرین

ب نطر منم تا داخل کار نری نمیتونی مسلطش بشی من اگه خدایی نکرده بزنم به جایی دیگه اون ادم سابق نمیشم ...

منم خیلی ترسیده بودم.میشستم پشت ماشین واقعا پاهامک حس نمیکردم . بدنم خیس عرق میشد. تپش قلب میگرفتم.ولی شوهرم خیلی اصرارکرد گفت باید سوارشی اول میرفتیم جاهای خلوت یه ذره که کلاج ودنده عوض کردنو یادگرفتم منو برد جای شلوغ که یه دور برگردون دور بزنم شب بود نور ماشین میخورد توچشمم مثل چی ترسیده بودم ولی بهم گفت یا ادامه میدی یاپیاده بشی به جون بچمون موهاتو ازته میزنم .منم ادامه دادم واقعا بیشتر ترسم ریخت وقتی دیدم ترسم الکی بوده