2726
عنوان

کیا رانندگی میکنن

719 بازدید | 46 پست

من چند ساله گواهی نامه گرفتم ولی میترسم پشت فرمون بشینم مخصوصا تو ترافیک و جاهای پر رفت وامد که مجبوری ماشین و زیاد جلو عقب کنی خیلی دست و پامو گم میکنم کیا مثل منن؟؟چیکار کنم حرفه ای بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من رانندگی میکنم مشکلی ندارم اوکیم 

از اول اینطوری بودی من امروز باید ماشینو عقب میکشیدنپم تا ماشین دیگه رد شه کلا خودمو گم کردم نتوتستم یکم سرازیری بود شوهرم انجام داد

والامنم گواهینامه گرفتم یه ساله ولی همش چندبارپشت ماشین نشستم تاحالاهم تنهارانندگی نکردم همش یکی کنارم بوده ولی تصمیم گرفتم ازاین به بعدجدی ماشین دست بگیرم برترسم غلبه کنم  مگه اینهمه رانندگی میکنن چرامامثل اونانتونیم ...

چندبار باید یکی کنارت بشینه .البته از جاهای خلوت شروع کن تا قلق ماشین دستت بیاد. بعد برو جاهای شلوغ ...

تا حالا تنهایی نرفتم با ماشین همیشه همسرم کنارمه ولی اصلا تو روال نمیفتم با کلاج خیلی غریبه ام

والامنم گواهینامه گرفتم یه ساله ولی همش چندبارپشت ماشین نشستم تاحالاهم تنهارانندگی نکردم همش یکی کنا ...

منم همینو میگم تو مسیرهای معمولی خیلی خوب میرونم ولی اگه کوچه یکم باریک و سربالایی باشه از جلو ماشین دیگه بیاد خیلی استرس میگیرم

من تازه دارم یاد میگیرم . همش فک میکنم زیادی وسط خیابونم یا زیادی کنارس ماشین . نمیدونم چطور بفهمم ج ...

فقط با خط  کشی ها باید وسط دو تا خط باشی از کنار جاده یک متر فاصله داشته باشی

یه وقت میخوای تمرین کنی تنها نباشی با کسی برو که رانندگی بلد نیست چون هیچ نظری نمیده خودت راحت تجریه کسب میکنی .

کسی که بلده به ادم استرس میده هی میگه بکش دو ترمز کن فلان کن ....

تمرین تمرین تمرین .

2706