2737
2734

مامانا حواستون باشه من فکر میکردم چون ی ماه پیش گرفته دیگه نمیگیره الانم دوباره دچارش شده😞😞 مواظب بچه هاتون باشین هنوزم.برای پسر منم دعا کنین لطفا🌹🌹

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی بگردم. ایشاالله زود خوب شه‌. چند سالشه؟

اره. چند مدل ویروس انفولانزاست. یک بار گرفتن بدن رو ایمن نمیکنه. امکان دوباره گرفتن هست.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
الهی بگردم. ایشاالله زود خوب شه‌. چند سالشه؟ اره. چند مدل ویروس انفولانزاست. یک بار گرفتن بدن رو ای ...

کلاس اوله ..لاغر بود بدتر ضعیف شده با این مریضیا

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛

ای جان دلم. اره دیگه. دو بار این مریضی اذیت کننده رو گرفتن بدنش ضعیف میشه. 

اشکالی نداره. ایشاالله زود خوب میشه. بعدش تقویتش میکنی زود روبه راه میشه. 

مدرسه شون باید مراقب باشه. بچه هایی که مریض هستن رو به پدر و مادر بگن اصلا نیارین مدرسه. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
مگه نمیگفتن آخر آذر تموم میشه

نه عزیزم. هنوز مراقبت کن. کمتر شده ولی هنوز شیوع داره.

دختر من امروز زنگ زدن بیاین دنبالش حالش خوب نیس با این ک یک ماه قبل مریض شده الانم باز دوباره 

کلاس اول

اگر نمی خواهی در حق تو داوری شود، درباره دیگران داوری نکن.
2706