2733
2734
عنوان

خیابان جنت مشهد

701 بازدید | 16 پست

سلام.خانمها من خیلی وقته خیابون جنت نرفتم.شنیدم تازگی ها بورس لباس مردانه شده.من پیراهن مردانه میخوام.اونجا داره؟قیمتهاش تو چه رنجی هست؟

ممنون میشم کمکم کنین.

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)

گرون و مارک اگه اهل اینطور خریدی برو.

وگرنه بعد خریدن حس میکنی کلاه رفته سرت

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

منم خیلی وقت که نرفتم نمیدونم عزیزم

حقیقتش همسرم هم اهل پیراهن پوشیدن نیست بیشتر تیشرت پوش هست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بورس شده اما همون لباسایی که همه جا دارن رو خیلی گرونتر میدن   

اگه قیمت دستته برو که سرت کلاه نزارن

گروه سبز 💚💚 همراه با چالش لاغری تا عید بامداد خمار  وزن اولیه 93 😏 وزن شروع چالش 68/650 وزن هدف تا عید 64             
2728
اومدم بگم خوش به حالتون که مشهدین    

عزیزم.اگه قسمت شد و رفتم حرم حتما نایب الزیاره ات هستم.

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
گرون و مارک اگه اهل اینطور خریدی برو. وگرنه بعد خریدن حس میکنی کلاه رفته سرت

اهل مارک نیستم ولی میخوام خوشگل و با کیفیت باشه.

آره بورس شده اما همون لباسایی که همه جا دارن رو خیلی گرونتر میدن    اگه قیمت دستته برو که ...

نه قیمت ندارم.کجا برم؟میخوام برا سالگرد ازدواجمون بگیرم قیمتش هم بین۱۰۰ تا نهایتا۱۵۰باشه.اکر ارزون تر هم پیدا شد که خوب چه بهتر

2740
خیلی ممنون خواهر اگه یادت افتادم از امام رضا بخواه  بچه دار بشم

ان شاءالله،🥰

نه قیمت ندارم.کجا برم؟میخوام برا سالگرد ازدواجمون بگیرم قیمتش هم بین۱۰۰ تا نهایتا۱۵۰باشه.اکر ارزون ت ...

راستش من مردونه از مکث میخریدم شعبه مدرس که دیگه تعطیل شده 

شنیدم شعبه نواب صفوی هست هنوز 

از شعب هپی لند تو پاژ یا راهنمایی هم میتونی بخری 

هم شیکه هم اونایی که آف خورده قیمتش عالیه

گروه سبز 💚💚 همراه با چالش لاغری تا عید بامداد خمار  وزن اولیه 93 😏 وزن شروع چالش 68/650 وزن هدف تا عید 64             
راستش من مردونه از مکث میخریدم شعبه مدرس که دیگه تعطیل شده  شنیدم شعبه نواب صفوی هست هنوز  ...

اتفاقا یه پیراهن از مکث داره خیلی کیفیتش خوبه.

مکث الان تخفیف داره؟

آره خیلی خوب بود منکه غصه دارم امسال عید چکار کنم، هم بچگانه هم مردانه همش مکث بودیم 

آف هم که میزد محشر میشد قیمتش 

مکث الان تخفیف داره؟

اصلا نمیدونم هنوز هست شعبه هاش یا نه 

آخه سه تاش که ما میرفتیم تعطیل شده 

آخر مهر که رفتم مدرس نوشته بود شعبه وصال و نواب هست هنوز دیگه من نرفتم 

معمولا همیشه رو بعضی اجناس تخفیف داره