2737
2734

دخترم ۱۶ روزش امروز بردم متخصص واسه چکاپ گفت لگنش تنگ و واسش سونو نوشته ،کسی بوده بچش این مشکل و داشته باشه .خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به منم گفتن سونوگرافی لگن برو ولی من هنوز نبردم بچمو😕 حالا باید چیکار کنی؟

من فردا دارم میبرمش،هرچی هم تو نت سرچ میکنم راجع ب تنگی لگن نوزاد چیزی نمیاد فقط درمورد درفتگیش میاد ک دکتر در این مورد چیزی نگفت ،حالا همش دارم اشک میریزم نکنه دررفتگی باشه گفته تنگی اگن

2738

عزیزم در رفتگی شنیدیم که اصلا چیزی نیست نوزاد من بدنیا اومد گفتن لگنش جا نرفته دکتر گفت تا دو هفته دو تا پوشک روهم ببند که پاهاش باز بمونا خوب میشه ماشالله ۱۰ ماهگی راه افتاد از در و دیوارم بالا رفت

روانشناسی کودک
عزیزم رفتی سونو چی شد؟ نوزاد منم گفته ببرم برا لگنش

سلام عزیزم اره بردمش خداروشکدکتر سونورو دید گفت خ جزئیه و با پوشک بزرگ بستن حل میشه،گفت مادر موارد شدید کمربند میدیم ولی برای بچه شما خ جزیی و با پوشک بزرگ بستن حل میشه،شما بردین چی گفت؟

بعد ۴۰ روزش بردم پیش همون دکتر باز معاینه کرد ولی دیگه ایندفعه چیزی نگفت فکر کنم رفع شده بود