2733
2739
عنوان

درمان یبوست نوزاد

34811 بازدید | 24 پست

سلام

دخترم پنجاه روزشه

کولیک و ریفلاکس شدید داره

انواع و.اقسام دکترهام بردم و.هرکی ام یه سری دارو داده که هیچ اثری ام ندارن 

و گریه هاش و بی قراری هاش هرروز داره بدترم میشه

تا سه روز پیش شکمش خوب کار میکرد حداقل روزی سه بار مدفوع دفع میکرد

اما الان وارد چهارمین روز شده که شکمشم اصلا کار نمیکنه

سرچ کردم نوشته بود بچه ای که شیر مادر میخوره طبیعیه هفته ای دوبار مزاجش عمل کنه و هیچوقتم یبوست نمیشه

نمیدونم چیکارش کنم

چی بهش بدم شکمش کار کنه

چون فقطم شیر خودمو میخوره

ترنجبینم بهش دادم اثر نکرده خودمم میخورم که تو شیرمم بره اما بی فایده اس

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آب داغ و قند یا نبات چی؟امتحان کردی من هروقت به دخترم میدم سریع دفع میکنه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

مقعدشو با روغن زیتون چرب کن.شکمشو ماساژ بده

اگه کار نکرد، پماد ویتامین آ چشمی رو بزن به دستت بعد مقعدشو چرب کن اگه بازم بعد یکی دوروز کار نکرد، یک پنجم شیاف گلیسیرینو استفاده کن براش.جواب میده.

تا ۱۰ روزم پی پی نکنه اشکال نداره اگه فقط شیر خودتو میخوره

فقط شیر خودمو میخوره

تا حالا شیر خشک نخورده

البته داروهای گیاهی و شیمیایی تا دلت بخواد دکترا بهش دادن

اما از نظر شیر فقط شیر خودمه

نگرانم کولیکش که افتضاح هست ازینم بدتر بشه 😐😐😐

2740
آب داغ و قند یا نبات چی؟امتحان کردی من هروقت به دخترم میدم سریع دفع میکنه

لب به شیشه و پستونک نمیزنه

هرکارم میکنم شیشه نمیگیره

چندبار نبات داغ و قندداغ با قطره چکون بهش،دادم

اما هیچ تاثیری نداشته

لب به شیشه و پستونک نمیزنه هرکارم میکنم شیشه نمیگیره چندبار نبات داغ و قندداغ با قطره چکون بهش،داد ...

خودت تو خوردن غذا مراعات کن و شیاف بگیر حتما عزیزم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عزیزم بچه منم کولیک داشت شدید

داغون

ما با روغن زیتون شکمشو ماساژ میدادیم و بعد مقعدشو چرب میکردیم با روغن زیتون و با گوش پاک کن یذره اون قسمت رو تحریک میکردیم دسشویی میکرد

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
عزیزم اگه شیرخودتو میخوره بیرون رویش کاملا بستگی به چیزیکه خودت میخوری داره.پسر منم اینطوری بود.دکتر ...

عزیزم من بخاطر کولیکش رعایت غذایی دارم

خیلی چیزارو الان یک ماهه نمیخورم

تغییری ام تو برنامه غذاییم داده نشده

اما نمیدونم چرا یهو مدفوع بچم قطع شده

عزیزم بچه منم کولیک داشت شدید داغون ما با روغن زیتون شکمشو ماساژ میدادیم و بعد مقعدشو چرب میکردیم ...

ممنونم عزیزم 

امروز یه بار مقعدشو با روغن زیتون چرب کردم

اما کاری نکرد

بازم امتحان میکنم پس