2733
2734
عنوان

درمان یبوست نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 34811 بازدید | 24 پست
ممنونم عزیزم  امروز یه بار مقعدشو با روغن زیتون چرب کردم اما کاری نکرد بازم امتحان میکنم پس

فدات

من 10 سال پیر شدم بخدا

نه گوش پاک کن رو حتما استفاده کن

شیافو بپرس نکنه خطرناک باشه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کولیکشم باید خودت رعایت کنی خیلیی مهمه چی میخوری یادمه دخترم یه بار ۶ روز پی پی نکرد اومدم خودم دولی ...

نمیدونم والا عزیزم

من بخاطر کولیکش لبنیات نمیتونم بخورم

میوه و سبزی خامم نمیخورم

موندم چه کنم

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
2731
فدات من 10 سال پیر شدم بخدا نه گوش پاک کن رو حتما استفاده کن شیافو بپرس نکنه خطرناک باشه

مرسی عزیزدلم

حتما امتحان میکنم 

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
نمیدونم والا عزیزم من بخاطر کولیکش لبنیات نمیتونم بخورم میوه و سبزی خامم نمیخورم موندم چه کنم

چ ربطی داره منم دخترم کولیک بود رعایت غذایی زیاد داشتم ولی همین نخوردن میوه مطمئنا تو داشتن یبوست دخترت تاثیر گذاره 

کولیک درمانی نداره پسر منم داره با رفلاکس شدید ها ینی نگم برات من بهش روزی سه بار 10قطره کولیکز میدم یه بار هم 10قطره پدی لاکت بهتر میشه برا یه ساعت ولی دوباره روز از نو، برا دستشویی خودت مایعات زیاد بخور میکنه نگران نباش! من الان سه ماهه یه خواب راحت ندارم

نه گلم داروخانه باید بگیرم ؟ برا بچه ضرری نداره ؟؟

اره داروخونه بگیرما تو بخشمون نوزاد سه روز مدفوع نکرد شیاف میزاریم براش مشکلی نیست فقط نصفشو براش بذار 

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست
2740