2733
2734
عنوان

مامان آلاام... تعبیر خواب

7431 بازدید | 67 پست

سلام... امروز صبح خواب دیدم آلارو پیدا کردم دیدم چشماش باز باز و بیدار بعد بغلش کردم با خوشحالی من و همسرم داد میزدیم خداروشکر آلا که زندست.. بعد من اشک میریختم خدایا آلا که زندست چرا میگن مرده.. همینجوری بغلش کرده بودم یهو دیدم یه فشاری بهم میاد... دیدم آلا محکم منو فشار داده و چروک و خشک شده و جمع شده و صورتش شده بود صورت همسرم که پیر و چروکیده شده.. ینی آلا با صورت پیریای شوهرم.. منم گیرکرده بودم بین بدنش که سفت و خشک شده بود... یهو داد زدم خیلی ترسیدم و از خواب پریدم... قبلش اصلا خواب دخترمو ندیدم.. این ی خوابو دیدم فقط اونم صبح. کسی میدونه چیه تعبیرش؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تعبیرش اینه که به شوهرت باید بیشتر توجه کنی

اون از تو حالش بدتره 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
عزیزم تعبیر نداره به خاطر اوضاع روحی اشفته خودته

مطمئنین؟من اوضاح روحیم خوبه.. ینی خدا یه حسی بهم داده شبیه فراموشی... هرچی فکر میکنم گذشته یادم نمیاد زیاد.. خاطره خاصی یادم نمیاد.. انگار که این یه سال ونیم اصن بچه داری نکردم یادم نمیاد... فکر میکردم جای دخترم خوبه خیلی خیالم راحت بود ولی این خواب منو ترسوند

2738

خدا صبرت بده عزيزم😞😞

اين خواب نشون از ناراحتى شديد خودت و همسرته

هواى همديگه رو داشته باشبن و اميد و انگيزه ى هم باشين

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
مطمئنین؟من اوضاح روحیم خوبه.. ینی خدا یه حسی بهم داده شبیه فراموشی... هرچی فکر میکنم گذشته یادم نمیا ...

من فک میکنم این مربوط باشه به همسرت فک میکنم همسرت از غم کوچولوتون حالش خیلی بده 

پیرشدن صورت همسرتون شاید نشونه ی غم زیادشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

الهی بمیرم برات . به خاطر آشفتگی روحی که داری این خوابو دیدی . جای آلا خوبه خوبه عزیز دلم سعی کن آروم باشی میدونم خیلی خیلی سخته ولی به خاطر آلا سعیتو بکن .

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .

عزیزم برات از خدای خوب ومهربون صبر میخوام😢 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2706