2737
2734
عنوان

مامان آلاام... تعبیر خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 7434 بازدید | 67 پست
عید تازه جواب آزمایش آلا میاد... تا اون مشخص نشه من نمیتونم اقدام کنم... ولی میترسمم. ازاینکه باز بگ ...

نترس عزیزم خدا بزرگه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زینب رضوی دخمل اولمه خواهر بزرگتره باید یه فرقی کنه با خواهر برادراش☺️

مگه بچه دیگه ای هم داشتی ؟

حتما ازمایش ژنتیک انجام بده 

زود اقدام نکن به بارداری منم مثل شرایط شما 

یه سال وایستادم بعد 

حتما وایستا ازمایش بچتم بیاد بعد 

کدوم شهری ؟

پیش متخصص ژنتیک میری ؟

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

عزیزم من الان تعبیر خوابتو خوندم مادرمن سی سالش بود فوت کرد مادربزرگم زنده بود من باهاش زندگی  میکردم خیلی سخته از دست دادن بچه چه بزرگ چه کوچیک مخصوصآ توبچگی مثل شما  مادربزرگم همیشه   گریه میکرد نوحه میخوند برای شهدای کربلا این جوری دلش تسکین میداد عزیزممیدونم سخته  ولی میگن مادر برای بچه از دست رفتش نباید گریه کنه هروقت خواستی گریه کنی برای روقیه امام حسین گریه کن  خدا به دلت آرامش بده

2738