2733
2739

سلام عزیزان من

من میخوام در روز چندساعتی حدود ۳ تا ۴ ساعت پسرم رو بزارم بنظرتون میتونم با شیردوش برقی راحت براش شیر بدوشم؟تا حالا با دست میدوشم ولی خسته کنندست

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هرروز میدوشی؟چه مارکی داری؟خسته کننده نیست؟

عزیزم من توی بخش نوزادان نارس کار میکنم و به همه مادرانی که هنوز اجازه ندارن به نوزادشون شیر بدن پیشنهاد میکنم.و همشونم راضی هستن.در حدی که بعدا که میرن خونه شیر اضافیشونو میدوشن و میذارن فریزر.فرم نظر سنجی هم در این باره پر کردند.همشون راضی بودند.خود بخش هم شیردوش برقی دوتا داره.اونا راحت ترن.دیگه لازم نیس دستت هم درد بگیره

پسرم❤دنیامه
2728

سلام عزیزم شما دندانپزشکی؟ مطب داری یا جایی استخدام هستی؟ میشه ی ذره در مورد کار و درآمدت بگی. لطفا از سختی هاش هم بگو. 27 سالمه میخوام کنکور بدم به نیت دندانپزشکی

گروه نارنجی 🧡 شروع از ۱۰ آذر ۱۴۰۰ .... وزن فعلی ۶۳ ... قد ۱۵۹ ... وزن هدف ۵۱ .... 💪👊🏻
سلام عزیزم شما دندانپزشکی؟ مطب داری یا جایی استخدام هستی؟ میشه ی ذره در مورد کار و درآمدت بگی. لطفا ...

س عزیزم بله دندونپزشکم ولی شما اگر ازدواج کردی و بچه داری فک نمیکنم به درسهاش برسی اینقد درسا زیادو سخته که فقط به درد یه نفر مجرد و بیکار میخوره بشینه بکوب بخونه😣😣😣😣هرچند کار نشد نداره👌👌👌

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍