2752
2734
عنوان

لطفا کمکم کنین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه درسش خوبه معلم هم خیلی راضیه

خوب پس از دوری شما استرس میگیره دختر جاری منم همین طور بود باید باهاش با مهربونی رفتار کنی چند روز تا مدرسه همراهیش کن اما تو کلاس نرو مثلا بگو من پشت در مدرسه وایمیسم تا مدرسه تموم بشه بعد ظهر برو دنبالش این اضطراب جدایی از شماست و باید کم کم رفع بشه روزای دیگه بگو من میرم غذای مورد علاقتو درست کنم ومنتظر توام کلا در رابطه با مدرسه براش سخت نگیر گاهی اوقات تو خونه نقش شاگرد بازی کن دخترت معلم بشه بهت درس بده این طوری به مدرسه علاقه پیدا میکنه و از استرسش کم میشه

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

حتمن با مدیر و معلم صحبت کنید، شاید معلمش زیاد داد و بیداد میکنه 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
توله خروس 😓

اینطور نگام نکن

یه بچه ایه.همین الان ک دخترم میرفت  مدرسه گفتم نترس مامان ازشون،من همیشه پشتت هستم دعوات نمیکنم از حقت دفاع کن. واقعا بعضی بچه ها گرگن😒

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
حتمن با مدیر و معلم صحبت کنید، شاید معلمش زیاد داد و بیداد میکنه 

بله داد و بیداد میکنه زیر بار هم نمیره که ما تو کلاس مشکل نداریم... فکر کنم ماجرا از وقتی شروع شد که یه بار معلم دعواش کرد

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
بله داد و بیداد میکنه زیر بار هم نمیره که ما تو کلاس مشکل نداریم... فکر کنم ماجرا از وقتی شروع شد که ...

خب پس مشکل از معلمه

بگو تا حالا خودت هم‌دعواش کردی به خاطر اینکه بره مدرسه؟

بله داد و بیداد میکنه زیر بار هم نمیره که ما تو کلاس مشکل نداریم... فکر کنم ماجرا از وقتی شروع شد که ...

دقیقا بچه های حساس از معلمی که تو کلاس داد بزنه حتی سر دیگران میترسن و تمایلی به مدریه رفتن ندارن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
یعنی بچه تو چی کار می کرد؟

دخترمن خیلی ریزه و مظلوم ۱۵ کیلوعه😓😓😓 هیچ کاری نمیکرد میگفتم ب خانوم معلم بگو اصلا نمیگف مجبور شدم برم خودم بگم.اخه گریه میکرد مدرسه نمیرف

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2706