2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنین 😢

372 بازدید | 52 پست

سلام  دختر  کلاس اولی دارم 

اوایل مدرسه رفتارش خوب بود ولی نمیدونم چی شد کلا دلش نمیخواد بره مدرسه میگه  دلم برات تنگ میشه هر صبح با سیل اشکهاش میره مدرسه.. مشاور هم بردیم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتیم نمیدونم چیکار کنم به کل روحیه ام رو از دست دادم 

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا تو یه مهمونی شروع میکنع به گریه کردن میپرسم میگه فردا نمیخوام برم مدرسه😩

احتمالأ مشکلی هست ، باهاش راه بیا 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2728
2738

شاید تو مدرسه کسی اذیتش کرده... درسش چطوره ؟شایدم درسا روقشنگ‌یاد نمیگیره وکلافه شده 

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

ببین منم اضطراب جدایی داشتم؛ خیلی سخته اونم برای بچه کوچیک با اون دل کوچولوش؛ پس باهاش همدردی کن و سرزنشش نکن...بهش اطمینان بده که همیشه پیشش هستی و هواشو داری

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

خب اصلا نگران نباشین
لطفا ا متخصص روانشناسی کودکان استفاده کنین منظوبم متخصصی هست که مرتبه ی استادی یا دانشیاری داره و تجربه ی بالا

خودتونم تا میتونین مطالعه کنین
نتایج خوبی خواهین گرفت

حتی مشاورهای خیلی خوبی هم هستند که میتونین تلفنی باهاشون مشورت کنین و از تجربه هاشون استفاده کنین

اما در کل نگران نباشین موضوع حل میشه

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2706