2733
2734

پسرم رفلاکس معده داره بردم دکتر رانیتیدین شربتشو داده 18روزشه

شما چیا نخوردین توی شیردهی بگید لطفأ

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

کلا لبنیات گاوی و هر محصولی کیک بسکویت ک از شیر هست.نباید بخوری.حبوبات پیاز و سیر.گوجه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رب گوجه هم مصرف نکن .فلفل ادویه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
کلا لبنیات گاوی و هر محصولی کیک بسکویت ک از شیر هست.نباید بخوری.حبوبات پیاز و سیر.گوجه

شیر پرستار توی بیمارستان گفت نبات بندازم توش!

اصلا پرتقال وسیب و کیوی و دوغ و نوشابه و.... نمیخورم همینارومیدونم

شیر پرستار توی بیمارستان گفت نبات بندازم توش! اصلا پرتقال وسیب و کیوی و دوغ و نوشابه و.... نمیخورم ...

نه ربطی ب نبات نداره اون برا نفخ بود.رفلاکسیا ب لبنیات حساسیت دارن

2740
شیر پرستار توی بیمارستان گفت نبات بندازم توش! اصلا پرتقال وسیب و کیوی و دوغ و نوشابه و.... نمیخورم ...

سس سفید و قرمز و نباید بخوری

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
نه ربطی ب نبات نداره اون برا نفخ بود.رفلاکسیا ب لبنیات حساسیت دارن

مرسی عزیزم من نمیدونستم قرص کلسیم دارم اونو جایگزین کنم پس

عزیزم دکتر به من گفت کاهو و کلم و بادمجون اصلا نخور عرق نعنا مصرف کن من خودم گوجه و خیار خیلی کم می ...

عرق نعنا شیرو بدمزه نمیکنه؟ 

2706