2733
2734
عنوان

لیف عروسکی و خرید از دیجی کالا

217 بازدید | 20 پست

دوستان گلم من لینک کالا رو میزارم از دیجی بخرین جنسش تکه حرف نداره مشقوق بچه ها برای استحمام ینی هر چی بگم کمه اگه لینکو باز کردین کارای دیگه فروشنده رو هم ببینین ممنون میشم

https://www.digikala.com/product/dkp-2289763

خداجونم،مرسی که هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شرایط اینکه جنسمونو دیجی کالا تبلیغ کنه چیه عزیزم؟

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2740
ما ۲۲ تومن نمیدیم به لیف یگی میزنیم تو سرش خودش میپره تو حموم😂شماهم ریرپوستی تبلیغ نکن

عزیزم من محصول خودمه تازه فروشنده دیجی شدم دارم کالای خودمو تبلیغ میکنم واقعا عالین حیفه بچه نیس بزنی سرش تو این دنیا که همه چیزش غمه یه حموم شاد حق کودکه

خداجونم،مرسی که هستی
متوجه منظورتون نشدم

یعنی چه جوری میشه مثلا من جنسی ک دارمو دیجی کالا برام تو سایتش بفروشه عزیزم؟؟؟؟

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
یعنی چه جوری میشه مثلا من جنسی ک دارمو دیجی کالا برام تو سایتش بفروشه عزیزم؟؟؟؟

باید درخواست فروشنده شدن تو دیجی کالا رو بدی پرسش زیاده من بعد از دو ماه تازه دوهفته است فروشنده شدم اونم با وجود اینکه قیمتامو خیلی پایین تر از فروشنده های دیگه زدم فروش نداشتم مجبور شدم خودم تبلیغ کنم

خداجونم،مرسی که هستی
2706